۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 52493
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱:۵۱
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
میزان واردات واکسن طی یک ماهه گذشته در کشور انقلابی بوده است
میزان واردات واکسن طی یک ماهه گذشته در کشور انقلابی بوده است

میزان واردات واکسن طی یک ماهه گذشته در کشور انقلابی بوده است

ورامین- آبرومند: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: میزان واردات واکسن طی یک ماهه گذشته در کشور انقلابی بوده است.   به گزارش خبرنگار ما – حسین نوش آبادی بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از روستای «باغخواص» در جمع خبرنگاران گفت: آثار روی کار آمدن دولت مردمی و […]

ورامین- آبرومند: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: میزان واردات واکسن طی یک ماهه گذشته در کشور انقلابی بوده است.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین نوش آبادی بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از روستای «باغخواص» در جمع خبرنگاران گفت: آثار روی کار آمدن دولت مردمی و انقلابی در همین مدت کوتاه به وضوح قابل مشاهده است، در خصوص مدیریت کرونا و بحث واکسیناسیون مدیریت مناسب دولت را می‌بینیم.

 

وی افزود: طی یک ماه گذشته آن قدر واکسن وارد کشور شده است، که در حال حاضر دنبال مکان‌هایی برای راه اندازی مراکز واکسیناسیون می‌گردیم.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تصویب قانون جهش و رفع موانع تولید در روز گذشته در این مجلس خبر داد و افزود: باید از کارآفرینان حمایت کرده و موانع تولید از سر راه آن‌ها برداشته شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*