۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9150
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۵
  • 153 بازدید
  • ارسال توسط :

نامداری تأکید کرد فرماندار سابق قرچک خدمات شایانی داشت/ فرماندار جدید ادامه دهنده اقدامات مثبت قبلی باشد

قرچک – ابتکار ورامین: نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران با تأکید بر اینکه فرماندار سابق شهرستان قرچک، خدمات شایانی به مردم داشت، افزود: فرماندار جدید نیز که از باسابقه های وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری است، باید ادامه دهنده اقدامات مثبت قبلی باشد. به گزارش خبرنگار ما – سعید نامداری در جمع خبرنگاران […]

قرچک – ابتکار ورامین: نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران با تأکید بر اینکه فرماندار سابق شهرستان قرچک، خدمات شایانی به مردم داشت، افزود: فرماندار جدید نیز که از باسابقه های وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری است، باید ادامه دهنده اقدامات مثبت قبلی باشد.

به گزارش خبرنگار ما – سعید نامداری در جمع خبرنگاران بیان داشت: دولت تدبیر و امید باعنایتی حاصل از درایت این دولت که هدیه ای از جانب خداوند متعال محسوب می شود، فردی روشنفکر، پرتلاش و مردمی بدون حاشیه و عاری از هرگونه سیاست زدگی نسبت به گروه و جناح خاص را برای تصدی پست فرمانداری این شهرستان معرفی کرد.

وی ادامه داد: علی صادقی در مدت ١۵ ماه حضور خود در قرچک، به دور از هیاهوی رایج رسانه ای و تبلیغاتی، فقط و فقط به دنبال رفع کاستی ها و مشکلات و برآوردن نیاز شهروندان قرچک بود و گامهای اساسی برای ارتقای خدمت رسانی به مردم در استقرار ادارات مختلف برداشت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قرچک افزود: وی موفق شد تا با وجود رکودی که در بخش های مختلف از جمله حوزه ساخت و ساز مسکن رخ داده بود، شهر و شهرداری را که فاقد هرگونه درآمد پایدار مالی بود، از رکود خارج ساخته و مجموعه مدیریت شهری را در خدمت رسانی به مردم و شهرداری را در کسب درآمد از منابع ارزش افزوده برای گذران امور و حقوق پرسنل شهرداری یاری رساند.

وی انتصاب صادقی به فرمانداری شهرستان پاکدشت را به عنوان ارتقای جایگاه وی عنوان کرد و بیان داشت: مردم شهرستان قرچک در آرامش و مظلومیت و با کمترین امکانات رفاهی در کنار هم زندگی می کنند و امید می رود که نماینده جدید دولت که از طرف استاندار منصوب می شود، برنامه ها و اقدامات مثبت فرماندار سابق را ادامه دهد.

نامداری تصریح کرد: استقرار منطقه آزاد اقتصادی استان تهران در قرچک، تکمیل بیمارستان دولتی، راه اندازی شهرک صنعتی، ایجاد مترو یا قطار شهری و استقرار سایر ادارات از مهمترین خواسته های مردم شهرستان قرچک است.

وی افزود: باید بپذیریم که شهرستان قرچک بیش از هر زمان دیگری به اندیشه و تدبیر و تخصص احتیاج دارد و این ویژگی کاربردی لازمه‌ پیشبرد اهداف در عرصه‌های متفاوت جامعه امروز است؛ اکنون‌که در دهه‌ی چهارم انقلاب اسلامی قرار داریم، باید با استفاده از تجارب به‌جامانده از سه دهه انقلاب در شرایط حال حاضر اندیشمندانه و هوشمندانه‌تر گام برداریم تا در جهت ساختن شهری آباد و آزاد بکوشیم.

نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران تأکید کرد: باید محوریت رئوس برنامه‌های مختلف در این برهه حساس، فقط دانایی محوری باشد و ما نیز از استاندار تهران و فرماندار جدید شهرستان قرچک انتظار داریم تا از موجودیت فضای مطلوب ایجاد شده در زمان فرمانداری آقای صادقی مراقبت نمایند.

وی ادامه داد: آشنایی و توانایی بالای فرماندار سابق قرچک در بررسی مشکلات و چاره‌ اندیشی و به نتیجه رساندن مسائل و معضلات، یکی از نقاط مثبت و حرفه‌ای کار وی بود که با تمام تلاش تا به نتیجه رساندن موضوعی، آن مسئله را رها نمی‌کرد؛ پس لازم و واجب است که از این‌ پس نیز همچون سابق، همواره از دایره علم و تخصص خارج نمانیم.

گفتنی است، سیدحسین هاشمی استاندار تهران در حکمی «مسعود مرسل پور» را به عنوان فرماندار جدید قرچک منصوب کرد، علی صادقی فرماندار سابق نیز فرماندار شهرستان پاکدشت شد و علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت به یکی از ادارات کل استانداری تهران منتقل شد.

مسعود مرسل پور فرماندار جدید قرچک، دارای دو لیسانس علوم سیاسی و حقوق به همراه فوق لیسانس حقوق جزا می باشد که مدت ٢٢ سال در استانداریهای کرمان و اصفهان، نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، وزارت مسکن و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد واملاک کشور درسمتهای کارشناسی و مدیریتی فعالیت داشته و از فعالان سیاسی طیف کرمانی طرفدار دکتر روحانی است.

مراسم تودیع صادقی و معارفه مرسل پور نیز با حضور چاوشی معاون محترم سیاسی استانداری تهران و در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک، از ساعت ۸:۱۵ صبح روز دوشنبه ۲۹ تیرماه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار می شود.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*