۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 36313
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۳۴
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
ناگفته هایی از تئوری موسیقی
ناگفته هایی از تئوری موسیقی

ناگفته هایی از تئوری موسیقی

قرچک  – آبرومند: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک با همکاری انجمن موسیقی کارگاه «ناگفته هایی از تئوری موسیقی» را ۲۳ آبان ماه سال جاری برگزاری می کند. به گزارش خبرنگار ما – بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک از برگزاری کارگاه موسیقی با عنوان «ناگفته هایی از تئوری موسیقی» […]

قرچک  – آبرومند: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک با همکاری انجمن موسیقی کارگاه «ناگفته هایی از تئوری موسیقی» را ۲۳ آبان ماه سال جاری برگزاری می کند.

به گزارش خبرنگار ما – بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک از برگزاری کارگاه موسیقی با عنوان «ناگفته هایی از تئوری موسیقی» به مدرسی آقای مجتبی کشاورز خبر داد.

 

در ادامه مشتاق افزود: در این کارگاه، که روز پنج شنبه ۲۳ آبان ماه سالجاری از ساعت ۱۴ در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک برگزار می شود، چگونگی بوجود آمدن قواعد موسیقی و روند تکامل آن در ادوار مختلف بررسی خواهد شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: شرکت در این کارگاه برای علاقه مندان آزاد است و دوستداران هنر موسیقی می توانند جهت شرکت در این کارگاه روز پنج شنبه به آدرس قرچک- شهرک میرزایی- انتهای پارک شهدای ۱۵ خرداد- اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*