۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » از نگاه رسانه ها » اسلایدر » سیاسی
  • شناسه : 1406
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵
  • 326 بازدید
  • ارسال توسط :

نایب رییس مجلس شورای اسلامیتحریم مسیر را برای حماسه‌آفرینی سیاسی باز کرد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در طول حیات خود رو به روی تمام ستمگران تاریخ ایستاده و به برکت خون شهدا قله‌های پیروزی را فتح کرده است. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام ابوترابی در مراسم اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام که در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی […]

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در طول حیات خود رو به روی تمام ستمگران تاریخ ایستاده و به برکت خون شهدا قله‌های پیروزی را فتح کرده است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام ابوترابی در مراسم اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام که در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، گفت: انقلاب اسلامی بدون تردید تداوم مکتب والا و حیات بخش عاشورا است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نوزاد چند ماهه انقلاب اسلامی رو به روی تمام ستمگران تاریخ ایستاد و بعد از ۸ سال جنگ نابرابر قله پیروزی را فتح کرد که اینها از برکات خون شهداست.

نماینده مردم تهران، ری،‌ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ کدام انسان هوشمندی می‌تواند به اینکه تمام هستی اسلام دستاورد خون شهدای کربلاست تردید ورزد.

وی ادامه داد: بدون شک اگر حادثه کربلا رخ نمی‌داد یک قرن حاکمیت بنی امیه و قرن‌ها ستم بنی عباس از اسلام نامی به یاد نمی‌گذاشت.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد: اگر بخواهیم با حقیقت اسلام آشنا شویم نگاه به واقعه عاشورا کافی است که چگونه خدا خون امام و اهل بیت و یارانشان را سرمایه ماندگار امت اسلام کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در اندازه خود تکرار این واقعیت درخشان تاریخ است، گفت: همواره حق با ایثار بندگان صالح خدا تثبیت شده و درتاریخ رخ نموده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر افزود: خدا اراده کرده که پیکر مقدس شهدا پیام آور انقلاب اسلامی در پیکر جامعه ایرانی باشد، پس چگونه انتظار داریم نام آنها درخشنده نباشد.

وی تصریح کرد: اقتدار امروز انقلاب اسلامی در برابر مستکبران جهانی را جز زیر سایه این ارواح مطهر و خون پاک و مقدس آنان در واقعیتی دیگر نمی‌توان جست و جو کرد.

وی گفت: ‌بدون تردید ایستادگی در راه شهدا و وفاداری به ارزش‌های متعالی اسلام مسیر عزت و اقتدار کشور را فراهم می‌کند و ما را به قله‌ها می‌رساند.

ابوترابی‌فرد گفت:‌ ما سال‌های سختی را پشت سر گذاشتیم و موضوعاتی از قبیل تحریم نه تنها نتوانست انقلاب را تهدید کند، بلکه مسیری را برای حماسه‌آفرینی سیاسی باز کرد و اینها به تبرک خون شهداست.

نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه جامعه ما به نور شهیدان زنده و پابرجا است تصریح کرد: ‌امیدواریم که جوانان با ادامه راه شهدا از منتظران امام عصر (عج) باشند و خدا مربی آنها باشد نه هوا و هوس.

وی خاطر نشان کرد: جالب اینجاست تا زمانی که آخرین اسرای ما در عراق بودند بلا بر آن کشور نازل نشد؛ زیرا شهدا احترام دارند.

وی همچنین در پایان مراسم از خانواده ۶ شهید والا مقام تجلیل به عمل آورد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*