۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » بوشهر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 53366
  • ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
نباید منکر در جامعه تبدیل به ارزش شود
نباید منکر در جامعه تبدیل به ارزش شود

نباید منکر در جامعه تبدیل به ارزش شود

بوشهر – آبرومند: امام جمعه دیرگفت: تبدیل منکر به ارزش در جامعه خطری بزرگ است که باید با روش تبیین، روشن‌گری و بیان مسائل دینی جلو این مساله را گرفت. .   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید علی حسینی روز دوشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی دیر افزود: […]

بوشهر – آبرومند: امام جمعه دیرگفت: تبدیل منکر به ارزش در جامعه خطری بزرگ است که باید با روش تبیین، روشن‌گری و بیان مسائل دینی جلو این مساله را گرفت. .

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید علی حسینی روز دوشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی دیر افزود: جابه جایی منکر با معروف و نبود احساس مسوولیت مردم دراین خصوص خطر بزرگی است که باید آن را جدی گرفت.

 

امام جمعه دیر با بیان اینکه تبیین منکر خنثی کننده برنامه دشمن است اظهار کرد: کسانی که فعالیت گردشگری می‌کنند اگر در قالب چارچوبهای دینی و اسلامی باشد منعی ندارد.

 

وی با اشاره به آغاز وحدت گفت: در شرایط کنونی مسلمانان بیش از گذشته نیاز به وحدت دارند و باید با بیداری و هوشیاری در مقابل دشمن ایستادگی کرد.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر گفت: حضوری شدن مدرسه‌ها و فعالیت‌های دانش آموزان شور و نشاط در مدارس ایجاد می‌کند.

 

مسعود تنگستانی افزود: فعالیت گردشگران با رعایت اصول و در یک چارچوب مشخص به اقتصاد روستا و منطقه کمک می‌کند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر گفت: در این شهرستان مناطق گردشگری تنگ خوش، تنگ هیخ، تنگ جونگ، آب گرم سورو، گنبد نمکی جاشک و جزایر سه گانه تهمادون، نخیلو و ام الگرم محل تفریح گردشگران و مسافران است.

 

غلامرضا ناطقی پور افزود: فعالیت گردشگری و مسافرتی باید یک چارچوب خاص و در قالب رعایت اصول اسلامی و نظارت دقیق باشد تا موجب نگرانی مردم نشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*