۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ورزشی
  • شناسه : 3956
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۵
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :

نتایج ایران در روز چهارم بازی‌های آسیایی

نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های آسیایی در ۹ رشته به رقابت پرداختند که با صعود ووشو کاران به مرحله فینال کسب سه مدال نقره قطعی و یک برنز نیز برای ایران ثبت شد.   به گزارش ایسنا ،هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون به چهارمین روز برگزاری خود رسید و نمایندگان ایران در […]

نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های آسیایی در ۹ رشته به رقابت پرداختند که با صعود ووشو کاران به مرحله فینال کسب سه مدال نقره قطعی و یک برنز نیز برای ایران ثبت شد.

 

به گزارش ایسنا ،هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون به چهارمین روز برگزاری خود رسید و نمایندگان ایران در روز چهارم در رشته های جودو، ووشو، قایقرانی، تیراندازی، دوچرخه سواری،شنا، ووشو ، شمشیر بازی، ژیمناستیک و تیر و کمان به رقابت با حریفان خود پرداختند که نتایج ملی پوشان ایران به شرح زیر است:

 

جودو

 

تیمی: ایران در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۳بر ۲ چین را شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی باید برابر کره جنوبی قرار گرفت که با قبول شکست در سه مسابقه نخست نتوانست به مرحله بعدی صعود کند. تیم‌های جودوی ایران و ازبکستان برای کسب مدال برنز رقابت کردند که تیم ایران با قبول شکست در این مبارزه از رسیدن به مدال بازماند تا ناکامی‌های این تیم تکمیل شود چرا که آن‌ها در بخش انفرادی هم هیچ مدالی نگرفته بودند.

 

ایران در پایان در رده پنجم قرار گرفت.

 

تیراندازی

 

تفنگ بادی ۱۰ متر مردان: در مرحله فینال پویا نوروزیان چهارم شد و از کسب مدال باز ماند.

 

قایقرانی

 

رویینگ دو نفره مردان: تیم ایران با ترکیب سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما که به مرحله رپه شاژ (شانس مجدد) راه یافته بود، با ثبت زمان ۶ دقیقه و ۴۱ ثانیه موفق شد به فینال صعود کند.

 

رویینگ چهار نفره دختران: ایران در مرحله شانس مجدد با ثبت زمان ۷ دقیقه و ۵ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه به عنوان قایق دوم راهی مرحله فینال شد.

 

شمشیربازی

 

تیم اسلحه اپه: تیم ایران با ترکیب محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی در نخستین دیدارش به مصاف هنگ کنگ رفت و ۳۸ بر ۳۷ برنده شد. ایران در مرحله یک چهار برابر ژاپن به میدان رفت و با نتیجه ۴۵ بر ۳۵ مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

 

شنا

 

۵۰ متر آزاد: آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی از ایران در دور مقدماتی به رقابت پرداختند که آرشام میرزایی با زمان۲۳ ثانیه و ۹۱ صدم ثانیه و احمدرضا جلالی با ثبت زمان ۲۳ ثانیه و ۷۴ صدم ثانیه از صعود به فینال بازماندند.

 

۲۰۰ متر قورباغه: آریا نسیمی شاد با زمان دو دقیقه و ۲۰ ثانیه و دو صدم ثانیه به خط پایان رسید و رکورد محمد علیرضایی را شکست.او که ۱۴ سال سن دارد علیرغم رکوردشکنی نتوانست راهی فینال شود.

 

در همین ماده مهدی انصاری با زمان ۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه به کار خود پایان داد و او هم از راهیابی به فینال بازماند.

 

در پایان دور مقدماتی نسیمی شاد هفدهم و انصاری نوزدهم شدند.

 

دوچرخه سواری

 

اومنیوم: حسین ناطقی پایان ماده اومنیوم در رده ششم بازی ها قرار گرفت.

 

اسپرینت: حسنعلی ورپشتی در مرحله یک چهارم نهایی در دو دور برابر حریف چینی شکست خورد و برای مقام پنجم تا هشتمی رقابت کرد که در نهایت در رده ششم بازی های آسیایی قرار گرفت.

 

تیر و کمان

 

انفرادی کامپوندمردان: در مرحله نخست اسماعیل عبادی با ۳۵۵ امتیاز اول شد، مجید قیدی با ۳۴۸ امتیاز ششم ، امیر کاظم پور با ۳۴۷ امتیاز و مجید کیان نژاد ۳۴۴ امتیاز هفدهم شد.

 

در مرحله دوم رقابتهای کامپوند بازیهای آسیایی، اسماعیل عبادی با ۷۱۰ امتیاز در انفرادی اول شد و رکورد آسیا را زد. کاظم پور نیز با ۷۰۲ امتیاز سوم شد. کاظم پور و عبادی با این امتیازات راهی مرحله حذفی شدند.

 

مجید قیدی با ۶۹۱ امتیاز و کیان نژاد با ۶۸۹ امتیاز نیز به ترتیب پانزدهم و هجدهم شدند و از راهیابی به مرحله حذفی باز ماندند.

 

انفرادی کامپوند زنان:در مرحله مقدماتی سکینه قاسم پور با ثبت امتیاز ۶۸۲ هفتم شد. شبنم سرلک با ثبت امتیاز ۶۸۰ در جایگاه هفدهم قرار گرفت.

مریم رنجبر با ثبت امتیاز ۶۷۴ امتیاز نوزدهم شد و مینو عابدی با کسب ۶۵۶ امتیاز در جایگاه سی و یکم قرار گرفت.

 

در این رقابت‌ها سکینه قاسم پور و شبنم سرلک به مرحله حذفی رقابت‌های تیروکمان راه یافتندکه روز پنجشنبه برای کسب مدال رقابت خواهند کرد.

 

ژیمناستیک

 

در فینال رقابت‌های ژیمناستیک قهرمان قهرمانان محمد رمضان‌پور با کسب امتیاز ۷۸٫۵۷۵ امتیاز توانست در جایگاه شانزدهم این رقابتها قرار بگیرد.

 

ووشو

 

ساندا زنان: در وزن ۵۲- کیلوگرم الهه منصوریان با شکست “کیم هی بین”از کره جنوبی به مبارزه فینال راه یافت.

 

ساندا مردان: در وزن ۶۵- کیلوگرم محسن محمد سیفی با شکست قاطع “چن هان ژینگ ” چین به مبارزه فینال راه یافت.

 

در وزن ۷۰- کیلوگرم سجاد مردانی مقابل “یو سانگون” از کره جنوبی رقابت کرد و با نتیجه ۲ بر یک پیکار را واگذار کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که عباسی تا آخرین ثانیه‌های راند پایانی از حریف پیش بود. او به مدال برنز رسید.

 

در وزن ۷۵- کیلوگرم حمیدرضا لادور مقابل ” نور سلطان تورسینکالوف” از قزاقستان در دو راند پیروز شد و به فینال بازیها صعود کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*