۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 52621
  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
نخستین پایگاه سیار واکسیناسیون کرونا در پاکدشت راه‌اندازی شد
نخستین پایگاه سیار واکسیناسیون کرونا در پاکدشت راه‌اندازی شد

نخستین پایگاه سیار واکسیناسیون کرونا در پاکدشت راه‌اندازی شد

پاکدشت – آبرومند: فرماندار پاکدشت گفت: به منظور سهولت دسترسی مردم به واکسن کرونا، نخستین پایگاه سیار واکسیناسیون در پاکدشت راه‌اندازی شد. به گزارش خبرگزاری ما – مهدی یوسفی جمارانی گفت: نخستین پایگاه سیار واکسیناسیون کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان پاکدشت راه‌اندازی شده تا مردم به سهولت و به دور از ازدحام، به […]

پاکدشت – آبرومند: فرماندار پاکدشت گفت: به منظور سهولت دسترسی مردم به واکسن کرونا، نخستین پایگاه سیار واکسیناسیون در پاکدشت راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری ما – مهدی یوسفی جمارانی گفت: نخستین پایگاه سیار واکسیناسیون کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان پاکدشت راه‌اندازی شده تا مردم به سهولت و به دور از ازدحام، به واکسن دسترسی پیدا کنند.

وی اظهار داشت: پایگاه سیار تزریق واکسن کرونا در میدان آزادگان پاکدشت در دو نوبت صبح و عصر از ساعت هشت تا ۲۰ مستقر بوده و به گروه‌های هدف واکسن کرونا ارائه می‌دهد.

وی همچنین از راه‌اندازی ۱۴ پایگاه جدید تزریق واکسن کرونا در پاکدشت خبر داد و افزود: با راه‌اندازی ۱۴ مرکز تزریق واکسن دیگر، در مجموع ۳۲ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان فعال شده تا کار تزریق واکسن با سرعت بیشتر و ازدحام کمتر انجام شود.

جمارانی با اشاره به این که روزانه هشت هزار و ۵۰۰ دُز واکسن کرونا در پاکدشت تزریق می‌شود گفت: مجموع واکسن تزریق شده در پاکدشت از مرز ۱۵۰ هزار دُز عبور کرده است.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*