۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 34288
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
نرخ جدید نان در دماوند اعلام شد
نرخ جدید نان در دماوند اعلام شد

نرخ جدید نان در دماوند اعلام شد

دماوند- آبرومند: معاون فرماندار دماوند نرخ جدید نان در این شهرستان را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ما – فاطمه فرزام ظهر چهارشنبه با اعلام نرخ جدید نان در شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسات متعددی در خصوص قیمت‌گذاری نرخ نان در شهرستان دماوند برگزار شد و هفته گذشته پیشنهادات خود را به […]

دماوند- آبرومند: معاون فرماندار دماوند نرخ جدید نان در این شهرستان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ما – فاطمه فرزام ظهر چهارشنبه با اعلام نرخ جدید نان در شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسات متعددی در خصوص قیمت‌گذاری نرخ نان در شهرستان دماوند برگزار شد و هفته گذشته پیشنهادات خود را به استان اعلام کردیم و پس از بررسی نتیجه نهایی اعلام شد و بر اساس شرایط منطقه تغییراتی در قیمت‌ها ایجاد کردیم.

 

فرزام در خصوص نرخ دولتی گفت: قیمت نان بربری به وزن چانه ۵۵۰ گرم ۱۰۰۰ تومان، نان سنگک به وزن چانه ۵۶۰ بالغ بر ۱۰۰۰ تومان، نان لواش به وزن چانه ۱۶۰ گرم بالغ بر ۳۰۰ تومان و تافتون به وزن ۲۵۰ گرم بالغ بر ۵۰۰ تومان می باشد.

 

معاون فرماندار دماوند در خصوص نرخ  نان آزادپز نیز اظهار داشت: قیمت نان بربری به وزن چانه ۵۸۰ گرم بالغ بر ۱۳۰۰ تومان، نان سنگک به وزن چانه ۶۰۰ گرم ۱۵۰۰ تومان، و نان لواش به وزن چانه ۱۷۰ گرم ۴۰۰ تومان و نان تافتون به وزن چانه ۲۷۰ گرم ۷۵۰ تومان اعلام می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*