۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 4924
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۷
  • 136 بازدید
  • ارسال توسط :

نرخ جدید نان در شهرستان قرچک اعلام شد

قرچک – ابتکارآنلاین/ توسط علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک نرخ جدید انواع نان در سطح شهرستان اعلام شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی صادقی در این خصوص در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران، کارگروهی در شهرستان تشکیل شد و قیمت انواع نان مورد مصرفی شهروندان مورد بررسی قرار گرفت. وی افزود: […]

قرچک – ابتکارآنلاین/ توسط علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک نرخ جدید انواع نان در سطح شهرستان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی صادقی در این خصوص در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران، کارگروهی در شهرستان تشکیل شد و قیمت انواع نان مورد مصرفی شهروندان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس مصوبه این کارگروه، قیمت نان سنگک با وزن خشک ۴۰۰ گرم با افزایش قیمت ۲۰۰ تومانی ۷۰۰ تومان، قیمت بربری با وزن چانه ۶۰۰ گرم با افزایش قیمت ۱۵۰ تومانی ۶۰۰ تومان، نان لواش با وزن چانه ۱۷۰ گرم با افزایش ۵۰ تومانی ۲۰۰ تومان و نان تافتون با وزن ۲۸۰ گرم ۳۲۵ تومان تعیین شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: هم ‌اکنون تعداد ۲۲۵ واحد نانوایی در سطح شهرستان قرچک مشغول به تولید نان بوده که موظف به رعایت وزن چانه و قیمت تعیین شده هستند.

صادقی بیان داشت: همزمان با اعلام نرخ جدید نان در سطح شهرستان ، طرح نظارت بر عملکرد نانوایی‌های شهرستان آغاز شده و طی آن اکیپهایی با حضور در مناطق مختلف شهرستان قرچک بر عملکرد این واحدها نظارت دقیق و مستمر می‌کند و در صورت تخلف از سوی واحد های صنفی با آنان برخورد قانونی می شود.

فرماندار قرچک در پایان با اشاره به اینکه شهروندان در صورت هرگونه گرانفروشی و عدم رضایت وزن و کیفیت نان سریعا موراد را به اداره صنعت، معدن و تجارت گزارش دهند، افزود: در صورت گزارش از سوی شهروندان، واحدهای نانوایی در صورت تخلف در عدم رعایت وزن و قیمت تعیین شده، با برخورد قانونی مواجه شده و در صورت تکرار تخلف از فعالیت آنها جلوگیری به عمل می‌آید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*