۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 5784
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۰:۱۲
  • 149 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست رئیس اداره ورزش و جوانان با قهرمانان ورزشی شهرستان قرچک برگزار شد

قرچک – ابتکار ورامین: اولین نشست بشیر عزیزی با قهرمانان ورزشی قرچک در محل سالن جلسات مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – در این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک با اشاره به اینکه قهرمانان مایه افتخار هر شهرستان هستند، گفت: وجود […]

قرچک – ابتکار ورامین: اولین نشست بشیر عزیزی با قهرمانان ورزشی قرچک در محل سالن جلسات مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – در این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک با اشاره به اینکه قهرمانان مایه افتخار هر شهرستان هستند، گفت: وجود این عزیزان برای هر شهری ارزشمند است و باید تلاششان را ارج نهاد.

وی اظهار داشت: از میان همه ورزشکاران که فعالیت دارند فقط عده محدودی می توانند در عرصه های کشوری، آسیایی، جهانی و المپیک سکوهای افتخار را فتح کنند که تحقق آن تلاش شبانه روزی را می طلبد.

عزیزی ادامه داد: شهرستان قرچک با توجه به جمعیت جوان خود سرشار از استعدادهای ورزشی است و برای شکوفایی آن باید برنامه ای هدفمند داشته باشیم.

عزیزی تصریح کرد: به خود می بالیم که شهرستان ما در رشته های مختلف ورزشی قهرمانان به نامی دارد و شایسته است از تلاش ارزشمندشان قدرانی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*