۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1219
  • ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۲۶
  • 158 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست صمیمی فرماندار پاکدشت با هیئت امناء و مدیریت شهرک صنعتی عباس آباد

پاکدشت – رامین نیوز: قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت بر اهمیت و جایگاه بخش صنعت در رشد و توسعه شهرستان تاکید کرد و گفت: سیاست دولت تدبیر و امید سیاست حمایتی کامل از تولیدکنندگان و صنعت است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان پاکدشت وظیفه مدیران را تلاش برای تسهیل فعالیت صاحبان صنایع و تولیدکنندگان […]

پاکدشت – رامین نیوز: قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت بر اهمیت و جایگاه بخش صنعت در رشد و توسعه شهرستان تاکید کرد و گفت: سیاست دولت تدبیر و امید سیاست حمایتی کامل از تولیدکنندگان و صنعت است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان پاکدشت وظیفه مدیران را تلاش برای تسهیل فعالیت صاحبان صنایع و تولیدکنندگان دانسته و گفت: رونق کشور و ایجاد ثبات اقتصادی در گرو فعالیت این بخش بوده و مسئولان دستگاه های اجرایی باید با رفع مشکلات و حمایت ویژه از واحدهای تولیدی و صنعتی، زمینه‌ رشد و فعالیت صنعتگران را بیش از پیش فراهم آورند.

وی  با اشاره به ابلاغ سیاسیتهای اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر فرزانه انقلاب گفت: سیاستهای اقتصاد مقاومتی، فقط برای شرایط کنونی نیست بلکه سیاست استرتژیک بلندمدت برای اقتصاد کشور و رسیدن به اهداف بلند اقتصادیِ است.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: در سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” باید تمام تلاش ما در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی باشد تا با خوداتکایی و استقلال در عرصه های اقتصادی بتوانیم در برابر دنیای استکباری غرب با تمام توان بایستیم.

قاسمی فرزاد افزود: یکی از برنامه های محوری دولت تدبیر و امید، توجه خاص به حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آن است و در این راستا صاحبان صنایع باید در فعالیتهای خود بیش از پیش به مباحث زیست محیطی توجه و دقت نظر کافی داشته باشند زیرا تمام فعالیتهای بشری در هرجامعه در نهایت برای سلامت و بهداشت است چنانچه این مقوله به خطر بیفتد دیگر فایده ای ندارد.

در این جلسه مدیریت و اعضاء هیئت امناء شهرک صنعتی عباس آباد، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در شهرک صنعتی عباس آباد به ارائه نقطه نظرات، دیدگاه ها، پیشنهادات و مسائل و مشکلات خود در حوزه های مختلف کار و تولید پرداختند و فرماندار پاکدشت دستورات لازم در جهت رفع موانع و مشکلات این عزیزان صادر نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*