۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 7895
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :

نشست مدیران مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران برگزارشد

تهران – ابتکار ورامین: بیست و پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران در سالن کنفرانس ستاد آبفای جنوب شرقی تشکیل شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران – در این جلسه که در تاریخ بیست و […]

تهران – ابتکار ورامین: بیست و پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران در سالن کنفرانس ستاد آبفای جنوب شرقی تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران – در این جلسه که در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزارشد مدیرعامل شرکت میزبان،مدیر مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان و مدیران شرکت های زیرمجموعه در این حوزه،حضورداشتند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ابتدای این نشست طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و ارائه گزارش عملکرد شرکت متبوع خود در حوزه پدافند غیرعامل،اظهارداشت: فراگیری علوم و دانش مدیریت بحران و پدافند غیرعامل با توجه به این که در صنعت و تاسیسات آب و فاضلاب نقش بسیار کاربردی دارند امری ضروریست و همه ما باید به این موضوع نگاه ویژه داشته باشیم.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به این که لازمه آمادگی بیشتر در مقابل حوادث غیرمترقبه و پیش بینی نشده، نهادینه سازی طرح پدافند غیرعامل و مدیریت بحران است،خاطرنشان کرد: عملیاتی نمودن این طرح در زیر ساخت های پروژه های آبرسانی سبب کاهش خسارت در زمان بروز حوادث و ارتقای توانمندی و آستانه تحمل برای برخورد با شرایط اضطراری می شود.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی همچنین با توجه به محدودیت های برق در تابستان سال جاری لزوم هماهنگی بیشتر با شرکت های توزیع برق و اقدامات اساسی برای سامانه های تولید و پمپاژ آب توسط شرکت های آبفا را پیشنهاد داد.

در ادامه این جلسه مدیر مرکز مدیریت بحران و پدافند غیر عامل آبفای استان تهران طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به این که استان تهران به لحاظ جغرافیایی در منطقه حادثه خیز قرار دارد و در پی آن شبکه های آب و فاضلاب در زمان بروز حوادث جزو زیرساخت های آسیب پذیر محسوب می شوند باید آمادگی لازم در مقابله با بحران را داشته باشیم.

مهندس محمدرضا احمد نسب در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی در بخش مدیریت بحران و پدافند غیر عامل،خواستار ادامه این روند و آمادگی بیشتر برای فرارسیدن فصل گرما و بحران های احتمالی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*