۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 27515
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
  • 379 بازدید
  • ارسال توسط :
نصب ۷۵ چراغ هشداردهنده سولار در قرچک
نصب ۷۵ چراغ هشداردهنده سولار در قرچک

نصب ۷۵ چراغ هشداردهنده سولار در قرچک

قرچک – آبرومند: شهردار قرچک از نصب ۷۵ چراغ هشداردهنده سولار در راستای افزایش ایمنی و مناسب‌سازی تقاطع‌ها و دور برگردان‌های معابر قرچک خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چراغ‌های چشمک‌زن هشداردهنده سولار در طول روز انرژی خورشید را ذخیره کرده و در هنگام […]

قرچک – آبرومند: شهردار قرچک از نصب ۷۵ چراغ هشداردهنده سولار در راستای افزایش ایمنی و مناسب‌سازی تقاطع‌ها و دور برگردان‌های معابر قرچک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چراغ‌های چشمک‌زن هشداردهنده سولار در طول روز انرژی خورشید را ذخیره کرده و در هنگام شب و نبود دید کافی فرصت بیشتری را جهت کاهش سرعت و تصمیم‌گیری در اختیار رانندگان قرار می‌دهد.

 

وی بابیان اینکه نصب چراغ‌های چشمک‌زن خورشیدی سولار جهت نظم بخشیدن به ترافیک شهری است، افزود: چراغ‌های چشمک‌زن خورشیدی باهدف اجرای طرح‌های ترافیکی و ایمن‌سازی معابر در سطح شهر و کمربندی جنوبی نصب‌شده است.

 

این مدیر شهری هدف از اجرای نصب این تابلوها را اجرای طرح‌های ترافیکی و ایمن‌سازی معابر عنوان کرد و گفت: ۷۵ چراغ خورشیدی هشداردهنده سولار با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیون تومان در راستای افزایش ایمنی و مناسب‌سازی تقاطع‌ها و دور برگردان‌های معابر این شهر نصب شد.

 

شهردار قرچک بیان کرد: کارکرد این تابلوها در طول شبانه‌روز خواهد بود و در همین راستا مدیریت شهری نسبت به نصب تابلو هشداردهنده در جهت فراهم نمودن مسیری امن برای شهروندان اقدام کرد.

 

خرمی شریف در پایان خاطرنشان کرد: فراهم نمودن شهری ایمن برای شهروندان از وظایف شهرداری قرچک است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*