۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » بوشهر » عناوین اصلی
  • شناسه : 65480
  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
نظارت بهداشتی-قرنطینه‌ای بر صادرات ۲۷ هزار تن آبزی در بوشهر
نظارت بهداشتی-قرنطینه‌ای بر صادرات ۲۷ هزار تن آبزی در بوشهر

نظارت بهداشتی-قرنطینه‌ای بر صادرات ۲۷ هزار تن آبزی در بوشهر

بوشهر- آبرومند: مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر گفت: در سال جاری نظارت بهداشتی-قرنطینه‌ای بر صادرات ۲۷ هزار تن آبزی در بوشهر انجام شد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- مهدی تنگستانی مکان صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر به عنوان بزرگترین تولیدکننده میگوی پرورشی در کشور و با وجود صیدگاه‌های متعدد، […]

بوشهر- آبرومند: مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر گفت: در سال جاری نظارت بهداشتی-قرنطینه‌ای بر صادرات ۲۷ هزار تن آبزی در بوشهر انجام شد.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- مهدی تنگستانی مکان صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر به عنوان بزرگترین تولیدکننده میگوی پرورشی در کشور و با وجود صیدگاه‌های متعدد، صید انواع ماهیان دریایی در آن انجام می‌گیرد.
وی اضافه کرد: در سال جاری نظارت بهداشتی-قرنطینه‌ای بر صادرات ۲۷ هزار و ۵۰۰ تن انواع آبزیان شامل ۲۳ هزار تن میگوی پروشی و چهار هزار و ۵۰۰ تن انواع ماهیان دریایی به ۲۰ کشور انجام شد.
مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر ادامه داد: این کشورها شامل کشورهایی اتحادیه اروپا، روسیه، چین، کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، مالزی، ترکیه، تایوان، ارمنستان، بلاروس، بنگلادش، هنگ کنگ، آذربایجان، تایلند، کره جنوبی هستند.
وی افزود: این راستا، هزار و ۵۰۰ مورد بازدید بهداشتی، ۴۰۰ مورد نمونه برداری و بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تست آزمایش‌های مورد نیاز به درخواست کشورهای مقصد انجام شده است که پس از تأیید بهداشتی هر محموله، گواهی بهداشتی بین المللی برای کشور مقصد صادر شده است.
تنگستانی مکان عنوان کرد: تمامی گواهی‌های بهداشتی بین المللی صادرات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری صادر می‌شود و صادرکننده فقط در هنگام اخذ فیزیک گواهی برای کشور مقصد مراجعه حضوری دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*