۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 47697
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
نظارت بیشتر بر صنوف در روزهای آخرسال مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا
نظارت بیشتر بر صنوف در روزهای آخرسال مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا

نظارت بیشتر بر صنوف در روزهای آخرسال مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا

پیشوا – آبرومند: معاون فرماندار پیشوا گفت: مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا در روزهای آخرسال نظارت بیشتر بر صنوف به منظور کسب رضایتمندی مردم است.   به گزارش خبرنگار ما – نشست ستاد تنظیم بازار مشترک با شورای آرد ونان شهرستان پیشوا به ریاست حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و […]

پیشوا – آبرومند: معاون فرماندار پیشوا گفت: مهمترین تکالیف دستگاه های متولی پیشوا در روزهای آخرسال نظارت بیشتر بر صنوف به منظور کسب رضایتمندی مردم است.

 

به گزارش خبرنگار ما – نشست ستاد تنظیم بازار مشترک با شورای آرد ونان شهرستان پیشوا به ریاست حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور اعضا برگزار شد.

 

در این نشست در خصوص تامین اقلام ضروری و مایحتاج عمومی، میوه شب عید و راه اندازی فروش فوق العاده در آستانه سال جدید و همچنین حمل ونقل و کیفیت آرد گفت وگو و اتخاذ تصمیم شد.

 

حسین کردستانی معاون فرمانداری پیشوا در این نشست اظهار داشت: روزهای پایانی سال با افزایش تقاضا در بازار همراه است و در این میان نظارت بیشتر بر صنوف به منظور کسب رضایتمندی مردم از مهمترین تکالیف دستگاه های متولی است.

 

کردستانی بیان کرد: در این ایام به منظور تامین مایحتاج عمومی نیاز است با تدابیر خاص و هدفمند تعادل در عرضه و تقاضا به بهترین شکل ایجاد شود.

 

وی گفت: در راستای تامین آرامش خاطر و رفاه حال مردم باید با فعالیت مستمر تیم های نظارتی و گشت های مشترک تنظیم بازار ضمن اعمال نظارت بر واحدهای صنفی با هرگونه تخلف اقتصادی و تضییع حقوق شهروندان مقابله نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*