۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27422
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
  • 568 بازدید
  • ارسال توسط :
نفوذ فکری و سیاسی مهم‌ترین حربه دشمنان است
نفوذ فکری و سیاسی مهم‌ترین حربه دشمنان است

نفوذ فکری و سیاسی مهم‌ترین حربه دشمنان است

مراغه – آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به ابعاد جنگ نرم استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: نفوذ فکری و سیاسی مهم‌ترین حربه دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی است.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سرهنگ پاسدار رضا سامی روز شنبه در جمع مردم مراغه افزود: دشمنان […]

مراغه – آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به ابعاد جنگ نرم استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: نفوذ فکری و سیاسی مهم‌ترین حربه دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سرهنگ پاسدار رضا سامی روز شنبه در جمع مردم مراغه افزود: دشمنان قسم خورده نظام و میهن اسلامی در نفوذ فکری و سیاسی درصدد ایجاد فاصله بین مردم از نظام اسلامی هستند چراکه نارضایتی بزرگترین

سرمایه برای استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: نفوذ برای تضعیف قدرت معنوی و فکری جمهوری اسلامی به عنوان بزرگترین تهدید برای آل سعود، استکبار و رژیم صهیونیستی از اهداف مهم دشمن بوده و باید در این زمینه هوشیار بود.

وی اضافه کرد: نظام سلطه در قالب جنگ نرم نیز به دنبال ضربه زدن به باورها، اعتقادات و ارزش‌های اسلامی و انقلابی و نیز تضعیف بنیان خانواده ها و سبک زندگی اسلامی است.

سامی گفت: قدرت معنوی اطاعت از رهبری و روحیه «ما می‌توانیم» دشمن را به هراس انداخته از این رو درصدد از بین بردن آنهاست.

 

وی با تاکید بر لزوم همدلی و اتحاد برای شکست توطئه‌های نظام سلطه افزود: برای این منظور باید با بهره گیری از ظرفیت‌های داخلی قدرت سازی کرد.

وی افزود: پرهیز از اسراف، ترویج سبک زندگی اسلامی، توجه نکردن به شایعات پوچ رسانه‌های غربی در فضای مجازی از جمله راهکارهایی است که در جنگ نرم باید مورد توجه آحاد مردم و مسئولان قرار گیرد.

وی با اشاره به منویات رهبر انقلاب در قالب گام دوم انقلاب گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، باید به جوانان اعتماد و از آنان حمایت کرد.

وی اضافه کرد: توجه به راهبردهای اساسی مورد تاکید رهبر انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و عمل به الزامات در راستای رونق تولید زمینه ساز رفع مشکلات اقتصادی در جامعه خواهد بود.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*