۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 3895
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۸
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

نقش آفرینی هنرمند ورامینی در کنار حامد بهداد

ورامین -ابتکار آنلاین: فیلم تلویزیونی چرک نویس با بازی و تهیه کنندگی هنرمندان ورامینی به مراحل پایانی خود نزدیک شد . در این فیلم علی تاجیک از بازیگران آینده دار ورامین ، در کنار هنرمندان مطرح سینمای کشور همچون حامد بهداد و شبنم درویش نقش آفرینی خواهد کرد که تهییه کنندگی این مجموعه را احمد […]

ورامین -ابتکار آنلاین: فیلم تلویزیونی چرک نویس با بازی و تهیه کنندگی هنرمندان ورامینی به مراحل پایانی خود نزدیک شد .

در این فیلم علی تاجیک از بازیگران آینده دار ورامین ، در کنار هنرمندان مطرح سینمای کشور همچون حامد بهداد و شبنم درویش نقش آفرینی خواهد کرد که تهییه کنندگی این مجموعه را احمد تاجیک از ورامین به همراه مجید مظفری بعهده خواهند داشت .

این گروه هم اکنون در اطراف قیطریه مشغول به ضبط مراحل پایانی فیلمبرداری میباشند که بعد از مراحل تدوین به صورت سینمای خانوادگی در معرض دید عموم علاقه مندان قرار میگیرد .

در این فیلم علاوه بر حامد بهداد و شبنم درویش که پیش از این در «جرم» مسعود کیمیایی همبازی بوده اند؛ علیرضا کمال، زهیر یاری، نیکی مظفری، مجید غفاری، مجتبی سلمانی، مسعود اسحاقی و مجید مظفری، با حضور نیره فراهانی و با معرفی علی تاجیک با عنوان سام به ایفای نقش میپردازند .

این فیلم اولین فیلم بلند محمد علی جناب بعنوان کارگردان به حساب می‌آید که سابقه دستیاری کارگردانانی همچون مسعود کیمیایی، فریدون جیرانی، فرزاد موتمن، علیرضا امینی و وحید موساییان را در کارنامه خود به ثبت رسانده است .

باید اشاره داشت این فیلم روایت داستانی را به تصویر خواهد کشید که ، پس از سالها دست نویسهایی برای تدوین و چاپ کتاب به حمید که با بازی حامد بهداد خواهد بود میرسد و این داستان جنایتهایی را به رشته تحریر درآورده که مشابه آن در محل زندگی نقش اصلی فیلم به ظهور میرسد که بعد از انجام جنایت ها ، دست نویس ها به دست پلیس میرسد و عوامل انتظامی سرگردان از شناسایی فرد مجرم میشوند که آیا قتل ها توسط حمید رخ داده یا فرد دیگری آن را رقم زده است …؟

در این مجموعه علیرضا کمالی ، زهیر یاری ، مجید غفاری ، مجتبی سلمانی ، مسعود اسحاقی ، مجید مظفری ، نیکی مظفری ، ملیکا زبرجد ، کاملیا ابراهیمی ، رضا عزیزی و با حضور افتخاری نیره فراهانی ، حامد بهداد ، شبنم درویش و علی تاجیک را همراهی میکنند .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*