۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 42124
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
  • 56 بازدید
  • ارسال توسط :
نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار انکارناپذیر است
نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار انکارناپذیر است

نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار انکارناپذیر است

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: نبود مهارت های فنی و فرهنگ مهارت آموزی یکی از مشکلات جدی جامعه در ایجاد کسب و کار می باشد چرا که بسیاری از مشاغل به فراموشی سپرده شده است. به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در حاشیه بازدید از مرکز فنی و […]

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: نبود مهارت های فنی و فرهنگ مهارت آموزی یکی از مشکلات جدی جامعه در ایجاد کسب و کار می باشد چرا که بسیاری از مشاغل به فراموشی سپرده شده است.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در حاشیه بازدید از مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان گفت: نبود مهارت های فنی و فرهنگ مهارت آموزی یکی از مشکلات جدی جامعه در ایجاد کسب و کار می باشد چرا که بسیاری از مشاغل به فراموشی سپرده شده است.

 

فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه فقدان مهارت شغلی صاحبان مدارک تحصیلی یکی از چالش های جدی حوزه اشتغال است، افزود: در همین راستا یکی از ابزارهای مهم در تربیت نیروی انسانی و نیروی کار آموزش مراکز فنی و حرفه ای می باشد.

 

یوسفی جمارانی در ادامه خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت های نوآوری، خلاقیت، بهره مندی از دانش روز و ایجاد فضاهای جذاب مهارت آموزی، برای ایجاد فرصت های جدید کسب و کار ضروری است.

 

وی با اشاره به اینکه نقش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار انکارناپذیر است، تصریح کرد: انتظار می ‌رود، مرکز فنی و حرفه‌ای متناسب با نیازهای شهرستان، آموزش مهارت‌های جدید را در دستور کار قرار دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*