۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7083
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۲۶
  • 193 بازدید
  • ارسال توسط :

نقش انکار ناپذیر ظرفیت های فرهنگی و ورزشی علیه هجمه جنگ نرم دشمن

پاکدشت – ابتکار ورامین: حجت الاسلام حسن لزومی تنها عاملی را که می تواند علیه هجمه جنگ نرم دشمن نقش داشته باشد؛ استفاده از ظرفیت های فرهنگی و ورزشی کشور برشمرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – حجت الاسلام حسن لزومی در دیدار با مسئولان و فعالان ورزشی […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: حجت الاسلام حسن لزومی تنها عاملی را که می تواند علیه هجمه جنگ نرم دشمن نقش داشته باشد؛ استفاده از ظرفیت های فرهنگی و ورزشی کشور برشمرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – حجت الاسلام حسن لزومی در دیدار با مسئولان و فعالان ورزشی شهرستان پاکدشت با اشاره به ضرورت گسترش ورزش در جامعه اظهار داشت: بدون تردید گسترش ورزش سالم زمینه افزایش سطح سلامتی جامعه را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: پاکدشت دارای جوانان با استعداد و با انگیزه ای است که در صورت ایجاد امکانات لازم و حمایت مسئولان ورزش کشور، می توان شاهد معرفی هر چه بیشتر این شهرستان در میادین بین المللی باشیم.

لزومی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر پتانسیل بالای شهرستان پاکدشت در رشته های مختلف ورزشی اضافه کرد: شهرستان پاکدشت در زمینه های ورزشی از استعداد و توانمندی بالایی برخوردار است و توانسته در طول سال های گذشته، قهرمانان خوبی را به کشور معرفی کند.

حجت الاسلام لزومی خاطرنشان کرد: تنها عاملی که می تواند علیه هجمه جنگ نرم دشمن نقش داشته باشد؛ استفاده از ظرفیت های فرهنگی و ورزشی کشور است.

امام جمعه پاکدشت با تاکید بر ضرورت رعایت اخلاق در فعالیت های ورزشی گفت: کسب نتایج چشمگیر ورزشکاران در میادین مختلف ورزشی در کنار اهمیت دادن به اخلاق، قهرمانان را در یاد و خاطره مردم ماندگار می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*