۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 57940
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۴
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
نقش موثر بیمه سلامت در حوزه عدالت اجتماعی/ اکثر ادارات چگنی نمایندگی اداره می‌شوند
نقش موثر بیمه سلامت در حوزه عدالت اجتماعی/ اکثر ادارات چگنی نمایندگی اداره می‌شوند

نقش موثر بیمه سلامت در حوزه عدالت اجتماعی/ اکثر ادارات چگنی نمایندگی اداره می‌شوند

لرستان – آبرومند: فرماندار شهرستان چگنی گفت: یکی از موفقیت‌هایی که در حوزه نظام جامع سلامت وجود دارد، برقراری عدالت اجتماعی است که بیمه سلامت در این حوزه نقش موثری ایفا کرده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – افشین بازگیر در مراسم آیین کلنگ زنی ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی، […]

لرستان – آبرومند: فرماندار شهرستان چگنی گفت: یکی از موفقیت‌هایی که در حوزه نظام جامع سلامت وجود دارد، برقراری عدالت اجتماعی است که بیمه سلامت در این حوزه نقش موثری ایفا کرده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – افشین بازگیر در مراسم آیین کلنگ زنی ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی، بیان کرد: یکی از موفقیت‌های که در حوزه نظام جامع سلامت وجود دارد برقراری عدالت اجتماعی است که بیمه سلامت در این حوزه نقش موثری را در جامعه ایفا کرده است.

 

وی ادامه داد: در هر جامعه نیروی سالم و توانمندی وجود دارد و می‌تواند موجب رشد و توسعه را فراهم کند که در این زمینه سازمان بیمه سلامت یکی از نهادهایی است که می‌تواند این دغدغه مردم را برطرف و زمینه را فراهم کند.

 

فرماندار شهرستان چگنی با بیان اینکه ۹۰ درصد جمعیت شهرستان چگنی در روستاها سکونت دارند، اضافه کرد: بالاترین آمار تحت پوشش بیمه‌ای افراد در این شهرستان مربوط به بیمه سلامت است که هنوز تعداد اندکی هم  فاقد بیمه وجود دارد  که انتظار می‌رود اداره بیمه سلامت این افراد را تحت پوشش قرار دهد.

 

بازگیر اظهار کرد: احداث ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی قطعاً باعث می‌شود خدمات بهتر و موثرتری به بیمه شدگان ارائه کرد.

 

وی با اشاره به چهار اصل بنیادی که در نظام بهداشت و درمان وجود دارد، اضافه کرد: برقراری عدالت اجتماعی، همکاری بین بخشی، مشارکت های مردمی و استفاده از تکنولوژی های مناسب چهار اصلی هستند که بیمه سلامت در این زمینه‌ها موفق بوده است.

 

بازگیر تصریح کرد: با توجه به اینکه چگنی یک شهرستان نوپایی است و از لحاظ محرومیت هنوز در سطح بالایی قرار دارد، در اختصاص بودجه حوزه بهداشت و درمان نگاه ویژه‌ای به این شهرستان صورت بگیرد و نیازمند این است که زمین‌های اطراف بیمارستان این شهرستان خریداری و بیمارستان توسعه و تجهیزات آن به روز شوند که انشاالله بتوانیم تحولات بیشتری برای انجام خدمات بهتر به مردم ارائه کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه هنوز ساختار اداری ادارات در چگنی کامل نشده، تاکید کرد: برای ارائه خدمات مطلوب نیازمند این هستیم که ادارات در شهرستان کامل شوند و ساختار آنها به صورت اداری باشد که متاسفانه خیلی از ادارات هنوز به صورت نمایندگی هستند و یک نفره اداره می‌شوند و خیلی از این نمایندگی‌ها هم توانایی خدمات رسانی به مردم را ندارند که امیدواریم با پیگیری‌های استاندار لرستان ساختار اداری ادارات در شهرستان کامل شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*