۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 8206
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۲۴
  • 148 بازدید
  • ارسال توسط :

نقوی در واکنش به سخنان معاون استاندار قمبرخی نسبت به تاریخی انقلاب بی اطلاع هستند

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است کسانی که اطلاعات مستند و قوی ندارند، پیرامون تاریخ اظهار نظر نکنند به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- طی روزهای گذشته یکی از مسئولان بلند پایه یکی از استان های کشور با انتقاد از صدا و سیما مبنی […]

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است کسانی که اطلاعات مستند و قوی ندارند، پیرامون تاریخ اظهار نظر نکنند

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- طی روزهای گذشته یکی از مسئولان بلند پایه یکی از استان های کشور با انتقاد از صدا و سیما مبنی بر پرداختن ویژه رسانه ملی به ۱۵ خرداد ورامین خواستار جلوگیری از تحریف تاریخ قیام ۱۵ خرداد شد.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی مواضع درباره نقش مردم ورامین در ۱۵ خرداد سال ۴۲ نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برخی اظهارات صورت گرفته درباره قیام تاریخی ۱۵ خرداد ورامین اظهار داشت: گویا برخی از تاریخ به ویژه تاریخ انقلاب اسلامی بی اطلاع هستند و بهتر است کسانی که اطلاعات مستند و قوی ندارند، پیرامون تاریخ اظهار نظر نکنند.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: قیام کفن پوشان ورامین در ۱۵ خرداد سال ۴۲ به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران می درخشد و هیچگاه قابل فراموشی و کتمان نیست.

وی ادامه داد: همه تاریخ نگاران داخلی و خارجی به قیام تاریخی ۱۵ خرداد و نقش مردم ورامین اذعان دارند و حداقل باید برخی افراد سخنان حضرت امام درباره قیام مردم ورامین درباره قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ و انقلاب اسلامی را مورد مطالعه قرار دهند.

نقوی حسینی اضافه کرد: مقام معظم رهبری نیز از قیام مردم ورامین، پیشوا و محمدآباد عرب ها تجلیل کردند.

این مسئول یادآور شد: اهمیت قیام مردم ورامین و پیشوا و محمدآباد عرب ها به این جهت است که با وجود اینکه فاصله زیادی با قم که محل دستگیری امام بود، قیام کردند و کفن پوشیدند و به سمت تهران حرکت کردند. به همین جهت قیام مردم ورامین در ۱۵ خرداد سال ۴۲ با شعار یا مرگ یا خمینی از اهمیت دو چندانی برخوردار است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*