۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 445
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۱
  • 296 بازدید
  • ارسال توسط :

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در ورامین افتتاح شد

ورامین – رامین نیوز: دقایقی پیش با حضور یاسینی معاون اداری و برنامه ریزی فرماندار، محمودی امام جمعه موقت، میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رمضانپور رئیس اتاق اصناف ورامین، مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش و جوانان، جمعی از اصناف، رؤسای اتحادیه های صنفی و مسئول اصحاب رسانه در محل سالن سرپوشیده ورزشگاه تختی […]

ورامین – رامین نیوز: دقایقی پیش با حضور یاسینی معاون اداری و برنامه ریزی فرماندار، محمودی امام جمعه موقت، میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رمضانپور رئیس اتاق اصناف ورامین، مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش و جوانان، جمعی از اصناف، رؤسای اتحادیه های صنفی و مسئول اصحاب رسانه در محل سالن سرپوشیده ورزشگاه تختی ورامین افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در حاشیه افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا، یاسینی معاون اداری و برنامه ریزی فرماندار به خبرنگار رامین گفت: امسال نسبت به سال گذشته تولیدکنندگان بیشتری شرکت کرده اند و خواست ما از مسئولان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف ورامین این بوده است که نظارت دقیق و مستمری را داشته و از تولیدکنندگان بیشتری دعوت کنند که در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

وی گفت: هر چقدر که بتوانیم فاصله تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را کمتر کنیم این به نفع مردم و مصرف کننده است.

2

معاون اداری و برنامه ریزی فرماندار در کل با توجه به بازدیدی که از نمایشگاه داشتم بنده راضی هستم و از مسئولان نمایشگاه خواستارم نظارت را به جد پیگیری کنند.

همچنین در این گفتگو رمضانپور رئیس اتاق اصناف اظهار نمود: این نمایشگاه ۹۵ غرفه دارد، مرغ و گوشت دو غرفه، یک غرفه میوه، ۱۷ غرفه آجیل و شکلات و شیرینی، ۸ غرفه مواد غذایی، ۶ غرفه مواد شوینده و بقیه غرفه ها کیف، کفش و پوشاک می باشد.

وی اضافه کرد: اجناس داخل نمایشگاه با واحدهای صنفی که در بیرون فعالیت می کنند حدود ۲۰ تا ۳۵ درصد ارزانتر است.

ایشان در مورد نظارت نمایشگاه هم گفت: بازرسان اتاق اصناف و صنعت، معدن و تجارت در محیط نمایشگاه مستقر هستند و مردم می توانند در صورت تخلف به واحدها مراجعه کنند.

2

رمضانپور ادامه داد: نحوه قیمت گذاری در نمایشگاه بدین صورت است که ابتدا تولیدکنندگان و فروشندگان به اداره صنعت، معدن و تجارت مراجعه می کنند و پس از ثبت نام نمونه کالاهای خود را تحویل می دهند پس از کارشناسی و تعیین نرخ، نمونه پلمپ خواهد شد و در غرفه ها کالا به همان کیفیت و نمونه پلمپ شده و نرخ گذاری شده، عرضه می شود.

رئیس اتاق اصناف در پاسخ سئوال خبرنگار ما گفت: همزمان با نمایشگاه واحدهای صنفی توسط اتحادیه ها فروش فوق العاده را آغاز خواهند کرد.

رمضانپور در خصوص امنیت نمایشگاه اظهار داشت: امنیت به عهده نیروی انتظامی است و از نظر امنیت مأموران نیروی انتظامی در نمایشگاه مستقر هستند و پاسخگوی مردم خواهند بود.

وی زمان برگزاری این نمایشگاه را از امروز ۱۵/۱۲/۹۲ لغایت ۲۷/۱۲/۹۲ اعلام نمود.

رمضانپور در پایان افزود: حدود ۸۰ درصد از غرفه داران تولیدکنندگان و مابقی عمده فروش هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*