۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 451
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۴
  • 381 بازدید
  • ارسال توسط :

نمایشگاه بهاره شهرستان قرچک توسط فرماندار افتتاح شد

قرچک – رامین نیوز: نمایشگاه بهاره شهرستان قرچک در راستای تنظیم بازار و تسهیل توزیع کالاهای مورد نیاز شهروندان این منطقه توسط علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به صورت رسمی افتتاح شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- نمایشگاه بهاره شهرستان قرچک در راستای تنظیم بازار و تسهیل توزیع کالاهای مورد نیاز شهروندان این منطقه با […]

قرچک – رامین نیوز: نمایشگاه بهاره شهرستان قرچک در راستای تنظیم بازار و تسهیل توزیع کالاهای مورد نیاز شهروندان این منطقه توسط علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- نمایشگاه بهاره شهرستان قرچک در راستای تنظیم بازار و تسهیل توزیع کالاهای مورد نیاز شهروندان این منطقه با حضور علی صادقی فرماندار، ولی اله زندیه رئیس صنعت، معدن و تجارت، اعضای شورای شهر و جمعی دیگر از مسئولین محلی و منطقه‌ای به صورت رسمی افتتاح شد.

فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه به مناسبت سال نو و به منظور تثبیت قیمتها و کنترل بازار برپا شده است.

علی صادقی با بیان اینکه اداره صنعت، معدن و تجارت نظارت جدی بر تنظیم بازار و این نمایشگاه داشته باشد، افزود: برای کنترل قیمتها بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در نمایشگاه و سطح شهرستان حضور داشته و پیگیر شکایات مردمی هستند.

وی بیان داشت: این نمایشگاه با توجه به نزدیکی سال نو در بخش تنظیم بازار و همچنین عرضه میوه، برنج و مواد پروتئینی قیمت مصوب دایر شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک ادامه داد: در این نمایشگاه انواع اقلام مورد نیاز مردم در شب عید نوروز عرضه خواهد شد و شهروندان می تواند در صورت مشاهده هرگونه تخلف شکایات خود را به بازرسان مستقر در نمایشگاه و یا از طریق تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

صادقی گفت: در این نمایشگاه ۱۶۰ غرفه عرضه کالا واقع در بلوار امام خمینی جنب پایانه مسافربری شهرستان قرچک  افتتاح شد و تا ۲۵ اسفندماه پذیرای شهروندان است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*