۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 32976
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۷
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
نمایشگاه شمیم حسینی در پیشوا با حضور فرماندار افتتاح شد
نمایشگاه شمیم حسینی در پیشوا با حضور فرماندار افتتاح شد

نمایشگاه شمیم حسینی در پیشوا با حضور فرماندار افتتاح شد

پیشوا – آبرومند: نمایشگاه شمیم حسینی ویژه محرم ۱۴۴۱ با حضور حسین عباسی فرماندار، یعقوبی معاون فنی و عمرانی وی و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان پیشوا افتتاح شد. به گزارش خبرنگار ما – این نمایشگاه جهت ارائه خدمات مورد نیاز مساجد و هیئات مذهبی در ضلع جنوبی حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا با […]

پیشوا – آبرومند: نمایشگاه شمیم حسینی ویژه محرم ۱۴۴۱ با حضور حسین عباسی فرماندار، یعقوبی معاون فنی و عمرانی وی و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان پیشوا افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما – این نمایشگاه جهت ارائه خدمات مورد نیاز مساجد و هیئات مذهبی در ضلع جنوبی حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا با حضور حسین عباسی فرماندار و ملک حسینی رییس تبلیغات اسلامی پیشوا گشایش شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین آرامی معاون تبلیغات اسلامی پیشوا در حاشیه برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: نمایشگاه شمیم حسینی در شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است و هیئت ها و مساجدی که در سامانه اداره تبلیغات ثبت نام کردند و مجوز دارند و هیئت هایی که سال های قبل مجوز گرفتند می توانند اجناس مورد نیاز در نمایشگاه را خریداری کنند.

 

وی افزود: هیئت ها و مساجد با اخذ مجوز تا سقف ۵۰۰ هزار تومان اجناس رایگان دریافت می کنند.

 

حجت الاسلام آرامی در مورد افتتاح نمایشگاه شمیم حسینی در سال آینده در پیشوا نیز عنوان کرد: در محرم سال آینده نمایشگاه شمیم حسینی را در پیشوا خواهیم داشت تا هیئت ها و مساجد شهرستان بتوانند از وسایل مورد نیاز بهره ببرند.

 

معاون تبلیغات اسلامی در مورد دریافت وسایل مورد نیاز مساجد نیر اذعان کرد: در این نمایشگاه در پیشوا فقط هیئت هایی که مجوز دارند می توانند از وسائل مورد نیاز بهره ببرند و مساجد شهرستان باید با در دست داشتن مجوز در شهر تهران و نمایشگاه شمیم حسینی در تهران این وسایل را تهیه کنند.

 

آرامی در مورد اختتامیه نمایشگاه شمیم حسینی در پیشوا تصریح کرد: این نمایشگاه که از ۸ شهریور در شهرستان دایر بود امروز با حضور سیدحسین نقوی نماینده مردم دشت ورامین و مسئولین اداره تبلیغات و اداره اوقاف و امور خیریه به پایان رسید و در سال آینده نمایشگاه شمیم حسینی در شهرستان پیشوا دایر خواهد بود.

 

حجت الاسلام آرامی در پایان خاطرنشان کرد: در شهرستان پیشوا به همت اداره تبلیغات اسلامی و همکاری اداره اوقاف و امور خیریه نمایشگاه شمیم حسینی تشکیل شد و ما در فکر و اندیشه آن هستیم تا این نمایشگاه را ارتقا دهیم و اغلام مورد نیاز مانند مرغ، گوشت، قند و شکر برای رفاه مردم در ماه های دیگر به جز محرم این نمایشگاه دایر باشد.

 

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه به مدت شش روز  از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ برقرار می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*