۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 4223
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۶:۲۲
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس: شوراهای اسلامی مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند

دماوند- ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس گفت: شوراهای اسلامی باید مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند تا نمایندگان مجلس پیگیر آنها باشند.   حمیدرضا مشهدی‌عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند، با اشاره به فعالیت یک‌ساله شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: در انتخابات، مردم انتقادها و پیشنهادهای خود […]

دماوند- ابتکارآنلاین: نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس گفت: شوراهای اسلامی باید مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند تا نمایندگان مجلس پیگیر آنها باشند.

 

حمیدرضا مشهدی‌عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند، با اشاره به فعالیت یک‌ساله شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: در انتخابات، مردم انتقادها و پیشنهادهای خود را در قالب «رأی» مطرح می‌کنند و به طور یقین، هر دوره که از این موضوع می‌گذرد، مردم نسبت به انتخاب خود دقیق‌تر می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه انتخابات ثمره خون شهداست، افزود: انتخابات در رشد و توسعه مقوله‌های اقتصادی، فرهنگی و تمام خدمات و شاخص‌هایی که برای توسعه یافتن یک شهر یا روستا لازم است، تأثیر دارد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شوراهای شهر و روستا در دوره چهارم و طی یک سال گذشته زحمت‌های زیادی کشیدند، گفت: برخی نمرات خوب و برخی ضعیف گرفتند که قطعا ضعف‌ها باید برطرف شود اما در مجموع اعضای شوراهای شهر و روستا کارنامه قابل قبولی داشتند.

 

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه تعامل لازم بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا وجود دارد، تصریح کرد: شوراهای اسلامی باید مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند تا نمایندگان مجلس پیگیر آنها باشند.

 

وی با بیان اینکه اگر تعاملی بین نمایندگان دولت و شوراهای اسلامی نباشد، کارها به خوبی پیش نمی‌رود، بیان کرد: دلیلش این است که شوراهای اسلامی شهر و روستا و نمایندگان مجلس مکمل هم هستند و به یکدیگر کمک می‌کنند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس اضافه کرد: شوراهای اسلامی و نمایندگان مجلس در خط مقدم پیشنهادها و انتقادهای مردم قرار دارند و خوشبختانه در حوزه انتخابیه ما تعامل خوبی برقرار است.

 

مشهدی‌عباسی گفت: با نشست‌های متعدد و هم‌فکری‌ها تلاش می‌کنیم تا اهدافی که مربوط به نظام جمهوری اسلامی ایران و توسعه عمران و آبادی حوزه انتخابیه است را دنبال کنیم.

 

وی در خصوص مدیریت شهری و ارتباط آنها با نمایندگان مجلس افزود: در شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، شهرداری‌ها به خوبی فعالیت می‌کنند و اعضای شوراهای اسلامی شهر در این دو شهرستان‌، انتخاب‌های خوبی در زمینه شهرداران داشته‌اند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس تصریح کرد: اغلب شهرداران پخته‌ هستند و در زمینه مدیریت شهری تخصص دارند، اما به هر حال ممکن است بعضی نقاط ضعف نیز وجود داشته باشد و باید با درایت خود مشکلات را حل کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*