۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 6382
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۶
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :

نماینده پاکدشتهمت جهادی برای ترویج مصرف کالای ایرانی لازم است

پاکدشت – ابتکار ورامین: بنا به سنت هرسال و به منظور تنظیم بازار شب عید، همزمان با سراسر کشور ‌درپاکدشت نیزنمایشگاه ‌عرضه مستقیم کالا به وسیله اصناف برپا شد. به گزارش خبرنگار ما – افتتاحیه این نمایشگاه با حضور مسئولین ارشد ازجمله نماینده پاکدشت در مجلس انجام شد و طی روزهای جاری شهروندان پاکدشتی میتوانند […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: بنا به سنت هرسال و به منظور تنظیم بازار شب عید، همزمان با سراسر کشور ‌درپاکدشت نیزنمایشگاه ‌عرضه مستقیم کالا به وسیله اصناف برپا شد.

به گزارش خبرنگار ما – افتتاحیه این نمایشگاه با حضور مسئولین ارشد ازجمله نماینده پاکدشت در مجلس انجام شد و طی روزهای جاری شهروندان پاکدشتی میتوانند با مراجعه به این بازار اقلام مورد نیاز خود را با ۱۵ تا ۲۵ درصد پایین تر از قیمت بازار تهیه کنند.

نماینده پاکدشت در افتتاحیه این بازار بهاره گفت: کوتاه شدن دست واسطه‌ها از بازار مصرف، کنترل بازار، نظارت بر قیمت کالاهای پرمصرف از جمله مهم‌ترین کارکردهای برپایی این نمایشگاه است.

pak2

وی افزود: یکی از مهم ترین اولویتهایی که مردم باید مورد توجه قرار دهند و رهبر معظم انقلاب نیز بر ان تاکید فراوانی داشته اند اهتمام به تولید داخلی و مصرف محصولات ایرانی است.

فرهاد بشیری خواستار همت عمومی در این زمینه شد و گفت: این اقدام ضمن ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز وبوم زمینه را برای خودکفایی و استفاده از فرصتهای موجود در بخش هایی از اقتصاد که مغفول مانده فراهم میکند.

pak1

وی بازارهای بهاره را عرصه ای مهم در این زمینه خواند و گفت مسلما نقش تولید کنندگان نیز در این زمینه حیاتی است چرا که در صورت تولید کالای باکیفیت مسلما مصرف کنندگان تمایل بیشتری به مصرف کالاهای ایرانی خواهند داشت.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*