۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 54617
  • ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
نمایندگان ایران در مذاکرات وین برای رفع تحریم ها تلاش کنند
نمایندگان ایران در مذاکرات وین برای رفع تحریم ها تلاش کنند

نمایندگان ایران در مذاکرات وین برای رفع تحریم ها تلاش کنند

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین با اشاره به اینکه باید نمایندگان ایران در مذاکرات برای لغو تحریم‌ها تلاش کنند، گفت: مذاکرات وین قطعا عزتمندانه و با در نظر گرفتن مصلحت کشور پیش خواهد رفت.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین ضمن دعوت […]

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین با اشاره به اینکه باید نمایندگان ایران در مذاکرات برای لغو تحریم‌ها تلاش کنند، گفت: مذاکرات وین قطعا عزتمندانه و با در نظر گرفتن مصلحت کشور پیش خواهد رفت.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: امروز دشمن از طریق فضای مجازی قصد فاسد کردن اعتقاد مردم را دارد، باید خود را حفظ کنیم و چشم‌ها را ببندیم.

 

امام جمعه موقت ورامین با تاکید بر اینکه کسبه، بازاری و همه اقشار مردم باید مراقبت کنند و چشم را از لقمه‌های حرام و شبه ناک ببندند، گفت: با اختلاس، حرام خواری، احتکار، تهمت‌های فضای مجازی و … نمی‌توان دید بصیرت داشت.

 

وی به ۱۰ آذر سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس اشاره کرد و افزود: شهید مدرس در عصر مشروطه به عنوان ناظر بر قوانین مجلس انتخاب شدند و حدوداً چهار دوره نماینده مردم تهران در مجلس بود، که پس از تبعیدهای مکرر به شهادت رسید.

 

قدوسی نژاد بیان داشت: شهید مدرس به عنوان یک الگو برای نمایندگان مجلس است، نماینده باید آزاد، سیاسی و دینی باشد و بحمدالله این دوره مجلس انقلابی شکل گرفته است که طرح‌ها و قوانین خوبی مصوب شده است، مسائل مسکن و تسهیل اشتغال برای مردم در این مجلس مورد توجه بوده، البته مجلس نباید از نظارت غافل باشد، باید ناظر بر دولت بود، تا در روابط بین الملل، مسائل داخلی و معیشت مردم اقدامات خوبی انجام شود.

 

امام جمعه موقت ورامین عنوان داشت: تذکر می‌دهم، مردم به دلیل تدابیر غلط گذشته از نظر معیشت مشکل دارند، باید بازار به ثبات برسد، رئیس جمهور مانند یک سرباز فعال است و حضور دارد، اما آبادی ویرانی‌های حاصل از برنامه ریزی غلط مشکل و زمان بر است و این انقلاب آسمانی است، باید قوانین مناسبی وضع و اجرا شود، تا روز به روز آثار آن را در اقصی نقاط کشور ببینیم.

 

وی با اشاره به ۱۶ آذر و روز دانشجو اظهار دشت: ۱۶ آذر مناسبت بعدی است، دانشگاه در آن روز در برابر آمریکا و استکبار بلند شد و ایستاد، دانشجو مغز متفکر کشور است، نمی‌تواند، تسلط اجانب را ببیند، باید دانشجو همواره در برابر مستکبران و اجانب بایستند، دانشجو مغز متفکر کشور است.

 

قدوسی نژاد عنوان کرد: مذاکرات وین شروع شده، قطعاً مذاکرات عزت مندانه پیش خواهد رفت و نمایندگان وزارت امور خارجه مصالح و عزت کشور را در نظر خواهند داشت، باید بدانیم، آنکه منفور و ذلیل و قانون شکن است، آمریکا است و ایران باصلابت به مذاکرات رفته است، باید نمایندگان ایران در مذاکرات مراقب باشند تا تحریم‌ها لغو شود.

 

وی بیان داشت: در اصفهان مردم مطالبات قانونی و به حقی داشتند، اما عناصر مشکوک و فرصت طلب صحنه را برهم زدند، باید مراقب باشیم، مطالبات را از مجاری قانونی پیش ببریم و مراقب دست‌های پشت پرده باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*