۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 38000
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
نمایندگان فرماندار اجازه تخطی از قانون را ندهند
نمایندگان فرماندار اجازه تخطی از قانون را ندهند

نمایندگان فرماندار اجازه تخطی از قانون را ندهند

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه دو نماینده فرماندار برای هر شعبه اخذ رای تعیین شده، گفت: نمایندگان فرماندار اجازه تخطی از قانون در شعب اخذ رای را ندهند. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار و کاربران شعب اخذ رای اظهار داشت: در بحث انتخابات […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه دو نماینده فرماندار برای هر شعبه اخذ رای تعیین شده، گفت: نمایندگان فرماندار اجازه تخطی از قانون در شعب اخذ رای را ندهند.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار و کاربران شعب اخذ رای اظهار داشت: در بحث انتخابات اصل حضور و مشارکت حداکثری یکی از اهداف بزرگی‌ است که در شهرستان دنبال می‌کنیم.

 

وی با بیان اینکه آنچه به نظام و انقلاب قوت می‌دهد برگزاری باشکوه انتخابات است، گفت: اقتدار حاکمیت جمهوری اسلامی در حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای تبلور می‌یابد.

 

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: دو نماینده فرماندار برای هر شعبه در نظر گرفته شده و تمام اختیارات قانونی فرماندار به این افراد تفویض می‌شود.

 

وی تصریح کرد: نمایندگان فرماندار نماینده دولت و وزارت کشور در هر شعبه محسوب شده و تمام امورات اجرایی و مدیریت شعبه را برعهده دارند.

 

عباسی گفت: نمایندگان فرماندار صرفا به تجربیات خود اتکا نکرده و قوانین را مطالعه و مرور کنند.

 

فرماندار شهرستان پیشوا بیان داشت: باتوجه به الکترونیک بودن بخشی از فرآیند رای گیری، کاربران شعب نقش حساسی در انجام این مهم دارند.

 

وی افزود: وظیفه نمایندگان فرماندار نظارت و مدیریت است و در تمامی فرآیند انتخابات از ابتدا تا پایان رای‌گیری و ثبت نهایی صورتجلسه مسئولیت دارند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا گفت: انجام هرگونه اقدام در شعبه باید به دستور نماینده فرماندار باشد و نباید اجازه دهد در شعبه اخذ رای کسی از قانون تخطی کند.

 

عباسی خاطرنشان کرد: نمایندگان هم در مورد آرای مردم و هم تجهیزاتی که در شعبه وجود دارد، دقت و مراقبت داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*