۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » گیلان
  • شناسه : 54638
  • ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
نمایندگان مجلس در راستای منافع کل کشور تلاش کنند
نمایندگان مجلس در راستای منافع کل کشور تلاش کنند

نمایندگان مجلس در راستای منافع کل کشور تلاش کنند

آستارا- آبرومند: امام جمعه موقت آستارا گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در راستای منافع کلی کشور حرکت کنند و از پرداختن به مسائل جزئی و حاشیه ای بپرهیزند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته در مصلی آستارا با […]

آستارا- آبرومند: امام جمعه موقت آستارا گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در راستای منافع کلی کشور حرکت کنند و از پرداختن به مسائل جزئی و حاشیه ای بپرهیزند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته در مصلی آستارا با گرامیداشت روز قانون اساسی اظهار داشت: مجلس وظیفه فرا ملی دارد و نمایندگان باید با تصویب قوانین خوب و نظارت جدی بر حسن اجرای قوانین در مسیر توسعه کشور گام بردارند.

 

وی با اشاره به اهمیت رونق اقتصادی و رفاه اجتماعی تاکید کرد: موانع تولید با هدف اشتغالزایی و رونق کسب و کار باید برطرف شود تا سرمایه گذاران با انگیزه مضاعف در این مسیر تلاش کنند.

 

وی با گرامیداشت روز دانشجو بیان کرد: دانشجویان در زمان امروز باید کاری کنند که فارسی زبان علمی دنیا شود و پژوهش و تحقیق باید سرلوحه امور آنها قرار بگیرد.

 

خطیب جمعه آستارا خاطرنشان کرد: دانشگاه ها و مراکز علمی باید از مدرک گرایی دوری کنند و فراگیری علوم توسط دانشجویان باید شکل کاربردی پیدا کند و دانشجویان ایران اسلامی باید در زمینه علم و پژوهش سرآمد دنیا شوند.

 

وی افزود: خوشبختانه هیات مذاکره کننده ایران به اصول و خطوط قرمز پایبند هستند اما از هیات اروپایی انتظار داریم استقلال خود را حفظ کنند.

 

امام جمعه موقت آستارا اضافه کرد: تنها راه بازگشت آمریکا به مذاکرات، عمل به تعهدات خود و رفع تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی است و نباید به رژیم صهیونیستی هم اجازه دخالت در مذاکرات داده شود.

 

حجت الاسلام ناصر صالحی، انتخاب ستاد نماز جمعه آستارا به عنوان ستاد برتر در گیلان را نشانگر عملکرد خوب اعضای ستاد دانست و بر اهمیت فعالیت مضاعف این ستاد تاکید کرد.

 

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*