۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 38112
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
نمی توان دم از حب علی و زهرا بزنیم ولی در انتخابات شرکت نکنیم
نمی توان دم از حب علی و زهرا بزنیم ولی در انتخابات شرکت نکنیم

نمی توان دم از حب علی و زهرا بزنیم ولی در انتخابات شرکت نکنیم

فیروزکوه – آبرومند: امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: نمی توان دم از دین و حب علی و زهرا بزنیم ولی در انتخابات شرکت نکنیم؛ انتخابات دست رد زدن به استکبار است، انتخابات قوی کردن ایران است. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با توصیه نمازگزاران به تقوای […]

فیروزکوه – آبرومند: امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: نمی توان دم از دین و حب علی و زهرا بزنیم ولی در انتخابات شرکت نکنیم؛ انتخابات دست رد زدن به استکبار است، انتخابات قوی کردن ایران است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با توصیه نمازگزاران به تقوای الهی گفت: والدین وظیفه دارند به سبک معنوی فرزندان توجه کنند؛ بعد حداکثری انسان بعد معنوی و روحی است.

 

وی در ادامه افزود: یکی از راه های افزایش تقوا و معنویت با یادآوری مرگ است؛ مشخص نیست تا ساعاتی دیگر فرصتی باشد، به این علت در اسلام تاکید بر نماز اول وقت می شود؛ متاسفانه از اسلام و دین محمد دم می‌زنیم ولی بسیاری توجه به مراتب و تعالیم دین نداریم.

 

امیری ارجمند با اشاره به دیدار رهبری با مداحان خاطر نشان کرد: مداحان و ذاکران متولی ترویج امر دین و ترویج سبک زندگی اسلامی در بین جوانان هستند؛ این مسئولیت بزرگی است که باید بسیار بدان مراقبت ورزید؛ مخاطبان و نسل جوان را باید با روحیه حماسه آفرینی تربیت کنند تا تحمل استقامت در برابر دشمن را داشته باشند.

 

وی با اشاره به گفته رهبری مبنی بر جشن ملی در روز انتخابات تاکید کرد: نمی توان دم از دین و حب علی و زهرا بزنیم ولی در انتخابات شرکت نکنیم؛ انتخابات دست رد زدن به استکبار است، انتخابات قوی کردن ایران است.

 

خطیب نماز جمعه فیروزکوه با اشاره به روز گرامیداشت امور تربیتی در این هفته اذعان داشت: وظیفه داریم به عنوان وارثان انقلاب اسلامی دست نسل های آتی را بگیریم، بگوییم چه بودیم و الان به کجا رسیدیم؛ آینده مملکت متعلق به جوان و نوجوان است؛ جوانان مملکت باید تاثیرگذار باشند؛ شبکه های رسانه ای معاند علیه دین خدا کار می کنند.

 

وی با اشاره به انتخابات امروز، تصریح کرد: شرکت در انتخابات واجب ملی و شرعی است؛ دین از سیاست جدا نیست؛ امروز برای این که قوی باشیم باید در انتخابات شرکت کنیم؛ این تکلیف ملی -مذهبی است؛ به کاندیدای شجاع و قدرتمند رای دهید، نه به کسانی که بعد از تمام شدن دوره های خود به شبکه های دشمن می پیوندند؛ من و شما به چنین کسانی رای دادیم و باید در قبال رای خود پاسخگو باشیم.

 

امیری ارجمند با تاکید بر انتخاب اصلح بیان داشت: نماینده ترسو حتی از افشا شدن رای خود به طرح ها و لوایح در عهد مقابل مردم واهمه دارد؛ نماینده مجلس باید کارآمد و توانمند باشد؛ اگر دولت امروز نمی تواند کاری از پیش ببرد تنها رئیس‌جمهور و وزرا مقصر نیستند، بلکه مجلس در کنار دولت باید همراه باشد و نظارت بر اجرای قوانین داشته باشد.

 

امام جمعه شهرستان فیروزکوه افزود: همه مسئولین باید دست به دست هم بدهند تا مشکلات مردم حل شود؛ اگر می خواهیم وضعیت تغییر کند و مشکلات معیشتی حل شود باید مجلسی قوی داشته باشیم؛ مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح به تغییر اوضاع کمک خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*