۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 31430
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
  • 1 بازدید
  • ارسال توسط :
نوجوان پاکدشتی قربانی تقلید از عصر جدید
نوجوان پاکدشتی قربانی تقلید از عصر جدید

نوجوان پاکدشتی قربانی تقلید از عصر جدید

پاکدشت – آبرومند: یک نوجوان ۱۵ ساله در پاکدشت در تقلید از برنامه عصر جدید جان خود را از دست داد. به گزارش خبرنگار ما – مصطفی حضرتی عموی  نوجوان ۱۵ ساله اهل پاکدشت درباره نحوه وقوع این حادثه اظهار کرد: او در تقلید از برنامه عصر جدید جان خود را از دست داد.   […]

پاکدشت – آبرومند: یک نوجوان ۱۵ ساله در پاکدشت در تقلید از برنامه عصر جدید جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ما – مصطفی حضرتی عموی  نوجوان ۱۵ ساله اهل پاکدشت درباره نحوه وقوع این حادثه اظهار کرد: او در تقلید از برنامه عصر جدید جان خود را از دست داد.

 

وی در ادامه افزود: در یکی از قسمت‌های عصر جدید شرکت کننده طناب را دور گردن خود انداخته و بالا می‌رود، علیرضا در تقلید از این کار با یک روسری خود را آویزان کرده و متاسفانه جان خود را از دست می‌دهد.

 

یکی دیگر از بستگان متوفی در تشریح این اتفاق بیان داشت: این چندمین کودکی است که در تقلید از برنامه عصر جدید فوت کرده، شب قبل از فوت علیرضا به پدرش می‌گوید که اگر بتوانم پشتک زده و طناب دور گردنم بندازنم و توی عصر جدید برم خیلی خوب می‌شود.

 

پدرش به او تذکر می‌دهد که برای شما این کار زود است کسانی که این کارها را انجام می‌دهند ورزشکار بوده و چندین سال دوره دیدند.

 

روزبعد علیرضا یک شال برداشته  و در حیاط مقابل چشمان مادر و خواهرش به چهارچوب درب گره می‌زند مادرش به اوتذکر می دهد که ممکن است بی افتی و آسیب ببینی. علیرضا شروع به چرخیدن روی پله‌ها می‌کند.

 

مادرش برای یک لحظه به داخل منزل رفته که در همین حین بچه از پله می‌افتد و دیگر خودش را نمی‌تواند بالا بکشد، خواهرش به دنبال مادرش رفته و به او می‌گوید عینک داداشم از صورتش افتاد و اصلا حرف نمی‌زند.

 

مادر علیرضا متوجه می‌شود بچه درحال خس خس کردن است سریع تک گرهی که به شال زده شده بود را باز میکند و از دیگران کمک می‌خواهد کسی به او تنفس مصنوعی داده و سینه‌اش را ماساژ میدهد متاسفانه بعد از انتقال به بیمارستان علیرضا همان‌جا فوت می‌کند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*