۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 8804
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶
  • 238 بازدید
  • ارسال توسط :

نوش آبادی تمام شد !/صف بندی انتخابات بدون نوش آبادی

ورامین – ابتکار ورامین: نوش آبادی ماند تا از وزیر دو کارته خود دفاع و رفاقتش را ثابت کند و در نهایت انتخاب وی در این مرحله حساس از زندگی خود منجر به ادامه حیات در قوه مجریه و خداحافظی همیشگی یا قوه مقننه خواهد بود. به گزارش خبرنگار ما – انتخابات دهمین دوره مجلس […]

ورامین – ابتکار ورامین: نوش آبادی ماند تا از وزیر دو کارته خود دفاع و رفاقتش را ثابت کند و در نهایت انتخاب وی در این مرحله حساس از زندگی خود منجر به ادامه حیات در قوه مجریه و خداحافظی همیشگی یا قوه مقننه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما – انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه ۹۴ در حالی برگزار می شود که عملا فصل انتخابات برای فعالان سیاسی و کاندیداهای احتمالی از ابتدای سال اغاز شده و رایزنی ها برای امدن و نیامدن های افراد شاخص تا امروز نیز ادامه دارد.

در این میان در شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا به عنوان یک حوزه انتخابیه هر روز اسامی مختلفی به گوش میرسد که یا در حال رایزنی هستند و یا تصمیم قطعی خود را برای حضور در انتخابات مجلس گرفته اند.

بنا برتحقیقات و اطلاعات جامعی که سایت خبری ورامین پرس به دست اورده مجوعا در شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا به عنوان یک حوزه انتخابیه بیش از ۲۰ نفر از افراد سرشناس در حال رایزنی با نخبگان ، سیاسیون و چهره های پرنفوذ هستند و یا تصمیم نهایی خود را گرفتند.

در این میان اما نام هیچ فردی به اندازه حسین نوش ابادی بر سر زبان ها نبوده، فردی که به خاطر اشتغال در معاونت حقوقی وزارت ارشاد نیاز داشت تا برای حضور در انتخابات از سمت خود استعفا کند و تا دقایق اخر مهلت استعفا هیچکس دقیقا از عزم وی برای ورود به انتخابات خبر نداشت .

نوش ابادی که سابقه نمایندگی مردم ورامین در دروه پر التهاب مجلس ششم و دوره ارام و اصولگرای هفتم را با دو رئیس جمهور کاملا متفاوت تجربه کرده بود در انتخابات دوره هشتم از نقوی حسینی همفکر سیاسی خود شکست خورد و در انتخابات دوره نهم هم با وجود اقبال زیاد مردم به وی اما با اختلاف کم موفق نشد بار دیگر به بهارستان راه پیدا کند تا همگان فکر کنند دوران سیاسی وی عملا تمام شده است.

اما انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری و روی کار امدن دولت تدبیر و امید با شعار اعتدال موجب شد راه برای اصولگرایانی مانند نوش ابادی که مانند نقوی تندرو نبودند باز شود و در نتیجه وی در یکی از حساس ترین و چالشی ترین وزارتخانه ها یعنی وزارت ارشاد از سوی علی جنتی سمت معاونت حقوقی و پارلمانی مجلس وزارتخانه را برعهده بگیرد تا بار دیگر در عرصه سیاسی و رسانه ای کشور مطرح شود.

همین امر در کنار نارضایتی گسترده مردم ورامین و عدم تحقق شعارهای انتخاباتی نماینده فعلی مردم ورامین در مجلس موجب شد حامیان سرسخت نوش ابادی در سه شهرستان به فکر دعوت مجدد از وی برای شرکت در انتخابات دوره دهم باشند تا برای سومین بار شاهد رقابت اصولگرایی نقوی و نوش ابادی باشیم.

این تحرکات و شایعات در حالی هر روز رنگ واقعیت به خود می گرفت که برخی از افراد همفکر نوش ابادی اماده بودند تا در صورت حضور وی از تصمیم خود برای کاندیداتوری منصرف شوند، اما بزرگترین سد نوش ابادی سمت وی در وزارت ارشاد بود که باید قبل از اتمام مهلت قانونی از سمت خود استعفا می داد.

اما در نهایت تلفن های بی جواب و اخبار ضد و نقیض از معاون پارلمانی وزیر ارشاد دیگر شاید تمام شده و بنا بر گفته منابع اگاه نه وزیر تمایلی به پذیرش استعفا داشته و نه نوش ابادی اراده ای برای پیگیری خواسته خود و حتی هوادارنش که تا ظهر دیروز حتی پشت دفتر وزیر حضور داشتند نتوانستند وزیر را متقاعد کنند .

با این اوصاف باید گفت نوش ابادی ماند تا از وزیر دو کارته خود دفاع و رفاقتش را ثابت کند و در نهایت انتخاب وی در این مرحله حساس از زندگی خود منجر به ادامه حیات در قوه مجریه و خداحافظی همیشگی یا قوه مقننه خواهد بود.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*