۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 39838
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
نیروی انتظامی به دنبال از بین بردن امکان فساد باشد
نیروی انتظامی به دنبال از بین بردن امکان فساد باشد

نیروی انتظامی به دنبال از بین بردن امکان فساد باشد

مشهد- آبرومند: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: نیروی انتظامی باید به دنبال از بین بردن امکان فساد و جرایم باشد و بتواند با سیاستگذاری‌های درست اهداف انقلاب اسلامی را محقق کند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – وی روز پنجشنبه در دیدار با جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور در مشهد […]

مشهد- آبرومند: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: نیروی انتظامی باید به دنبال از بین بردن امکان فساد و جرایم باشد و بتواند با سیاستگذاری‌های درست اهداف انقلاب اسلامی را محقق کند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – وی روز پنجشنبه در دیدار با جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور در مشهد افزود: نیروی انتطامی در میدان کار است و نظرات و دیدگاهش در برخورد با مردم بسیار موثر است، زیرا این نیرو نسبت به دیگر نیروها رابطه مستقیم‌تر با مردم دارد و تاثیر بیشتری بر زندگی اجتماعی و خانوادگی مردم می‌گذارد.

 

وی با بیان اینکه مردم مراجعه بسیار به نیروی انتظامی دارند و عملکرد این نیرو در برخورد و حل مشکلات مردم اهمیت بسیار دارد ادامه داد: نیروی انتظامی باید به رضایت، آرامش و علاقه مردم توجه کند تا عملکرد اسلامیش را ارتقا دهد و باید توجه داشت که این نیرو می‌تواند الگو و مرجع مردم برای رفع مشکلاتشان باشد.

 

امام جمعه مشهد گفت: تصمیم گیری‌ها تابع سیاست گذاری‌هاست که در برخی موارد مسایل حاشیه‌ای ما را  از اصل و هدف سیاست‌گذاری دور می‌کند لذا سیاست‌گذاری‌ها نباید در تعارض با اعتقادت مردم باشد و همواره باید مراقب اطمینان و اعتقادات مردم بود.

 

وی افزود: برای سیاست‌گذاری کلان باید جامعیت در نظر گرفته شود تا مردم بیش از این متحمل خسارات سنگین اقتصادی نشوند و کسب و کارها دوباره رونق گیرد و مردم به انقلاب اطمینان خاطر داشته باشند.

 

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: در موضوع کرونا برای جلوگیری از خسارات وارد شده به منطقه ثامن مشهد به استاندار خراسان رضوی پیشنهاد دادم که سلامت زائر را با توجه به پیشرفت در تشخیص سریع کرونا، در ورودی‌های شهر کنترل کنند و اجازه دهند افراد سالم به زیارت حضرت امام رضا (ع) مشرف شوند.

وی گفت: تمام برکاتی که در نیروی انتظامی وجود دارد به خاطر نیرو نیست بلکه به خاطر فضای حاکم بر نیرو است که نیرو را شبیه فرمانده با اخلاصش می‌کند. نیروی تازه کار با دیدن عملکرد ارزشی فرمانده یاد

می‌گیرد که به کارش اعتقاد داشته باشد و از فرمانده الگوی رفتاری بگیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*