۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 53281
  • ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
نیروی انتظامی در خط مقدم حوزه رسیدگی به پرونده‌های قضائی است
نیروی انتظامی در خط مقدم حوزه رسیدگی به پرونده‌های قضائی است

نیروی انتظامی در خط مقدم حوزه رسیدگی به پرونده‌های قضائی است

ری- آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب شهرری با تاکید بر بهره مندی نیروی انتظامی از ارتباط دوسویه با مردم گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم حوزه رسیدگی به پرونده‌های قضائی است.   به گزارش خبرنگار ما – غلامرضا نوفرستی ظهر سه شنبه در آئین تجلیل از فرماندهان نیروی انتظامی، رؤسای کلانتری‌ها و پلیس‌های تخصصی شهرستان […]

ری- آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب شهرری با تاکید بر بهره مندی نیروی انتظامی از ارتباط دوسویه با مردم گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم حوزه رسیدگی به پرونده‌های قضائی است.

 

به گزارش خبرنگار ما – غلامرضا نوفرستی ظهر سه شنبه در آئین تجلیل از فرماندهان نیروی انتظامی، رؤسای کلانتری‌ها و پلیس‌های تخصصی شهرستان ری که با حضور حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا از حافظان نظم و امنیت تقدیر شود.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرری با بیان اینکه نیروی انتظامی بایستی از ظرفیت ارتباط دوسویه با مردم بهره کافی را ببرد گفت: مردم به دلیل مأموریت‌ها و خدمات نیروی انتظامی، به این نیروی مقتدر اعتماد دارند.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرری بیان داشت: نیروی انتظامی در حوزه رسیدگی به پرونده‌های قضائی در خط مقدم است.

 

وی عنوان داشت: به موازات اینکه اقتدار و صلابت ایران اسلامی در ورای مرزها به اثبات رسیده، در عرصه داخلی نیز امنیت و اقتدار ایران سبب دستیابی به موفقیت‌های مختلف به واسطه آرامش کشور شده که این امر نیز به جهت تلاش شبانه روزی و درایت نیروی انتظامی محقق شده است.

 

نوفرستی افزود: نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی بوده که نقش برجسته ای در تأمین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*