۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی
  • شناسه : 8663
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۵
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :

نیروی انتظامی موجب ارتقاء و استمرار امنیت پایدار در جامعه می شود

پیشوا – ابتکار ورامین: قاضی دادگاه نظامی استان تهران اظهار داشت: بدون حضور پلیس و ایفای نقش نیروی انتظامی کسی نمی تواند ادعای امنیت و آرامش را در جامعه داشته باشد و در واقع با آمدن نام پلیس اولین کلمه ای که به ذهن مردم خطور می کند امنیت و آرامش جامعه است. به گزارش […]

پیشوا – ابتکار ورامین: قاضی دادگاه نظامی استان تهران اظهار داشت: بدون حضور پلیس و ایفای نقش نیروی انتظامی کسی نمی تواند ادعای امنیت و آرامش را در جامعه داشته باشد و در واقع با آمدن نام پلیس اولین کلمه ای که به ذهن مردم خطور می کند امنیت و آرامش جامعه است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا- حجت الاسلام زمانی در جلسه آگاه سازی کارکنان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پیشوا تصریح کرد: نیروی انتظامی موجب ارتقاء و استمرار امنیت پایدار در جامعه می شود.

قاضی دادگاه نظامی تهران بیام داشت: قضات دادگاه های نظامی چشم و چراغ عدالت خواهی و قانونمندی در جامعه هستند و امنیت و برقراری نظم یکی از مهمترین بخش های زندگی مردم است.

این مقام مسئول با بیان این که رویکرد نظام جمهوری اسلامی ایران بر این بود که قوانین و مقررات گذشته را اصلاح کند و یا قوانین جدیدی که متناسب با مقتضای زمان است به تصویب برساند افزود: طبق تصمیم اتخاذ شده تغییرات آیین دادرسی کیفری از تیرماه اجرایی می شود.

وی مهمترین تغییرات قانون جدید را در بحث حقوق شهروندی دانست و افزود: قانون گذار با توجه به حفظ کرامت شهروندان تغییرات کلیدی را در این بخش اعمال کرده است.

زمانی اظهار داشت: بدون حضور پلیس و ایفای نقش نیروی انتظامی کسی نمی تواند ادعای امنیت و آرامش را در جامعه داشته باشد و در واقع با آمدن نام پلیس اولین کلمه ای که به ذهن مردم خطور می کند امنیت و آرامش جامعه است.

وی با اشاره به موفقیت های نیروی انتظامی شهرستان پیشوا به خصوص در پیشگیری از جرائم و کاهش آمار وقوع بسیاری از جرائم خشن گفت: دستگاه قضا نیز پایه به پای نیروی انتظامی برای مقابله جدی با هرگونه هنجار شکنی تلاش روزافزون دارد و در همین راستا نیز در آینده ای نزدیک شعب ویژه ای برای بررسی فوری و قاطعانه بسیاری از جرائم ایجاد می کند.

سرهنگ هادی احمدی فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا نیز در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از حضور حجت الاسلام زمانی قاضی دادگاه نظامی استان تهران در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پیشوا، تعامل و همکاری پلیس و دستگاه قضا را عامل و باعث حرکت های خوب در سایر دستگاهها برای خدمت به مردم دانست.

گفتنی است در این جلسه در خصوص جرائم مهم کارکنان انتطامی از قبیل اخاذی، ضرب و شتم، رشوه، رفتار و کردار شهروندی مردم اشاره کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*