۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 52437
  • ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۰
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
نیمی از فروشگاه‌های لوازم‌التحریر ورامین تعطیل شده اند
نیمی از فروشگاه‌های لوازم‌التحریر ورامین تعطیل شده اند

نیمی از فروشگاه‌های لوازم‌التحریر ورامین تعطیل شده اند

ورامین – آبرومند: رئیس اتاق اصناف ورامین گفت: شیوع ویروس کرونا که تعطیلی مدارس و به دنبال آن آموزش مجازی را به همراه داشت، نیمی از فروشگاه‌های لوازم‌التحریر ورامین را تعطیل کرده است. به گزارش خبرنگار ما – سیدعباس میری گفت: شیوع ویروس کرونا، بسیاری از اصناف را با مشکل جدی مواجه کرده است ولی […]

ورامین – آبرومند: رئیس اتاق اصناف ورامین گفت: شیوع ویروس کرونا که تعطیلی مدارس و به دنبال آن آموزش مجازی را به همراه داشت، نیمی از فروشگاه‌های لوازم‌التحریر ورامین را تعطیل کرده است.

به گزارش خبرنگار ما – سیدعباس میری گفت: شیوع ویروس کرونا، بسیاری از اصناف را با مشکل جدی مواجه کرده است ولی در این بین، فروشندگان لوازم‌التحریر که فعالیتشان وابستگی مستقیم به فعالیت مدارس دارد، با تعطیلی مدارس، زیان دیدند.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۶ واحد لوازم‌التحریر در شهرستان ورامین زیر نظر اتحادیه مشغول به کار است که در ایام شیوع کرونا که به تعطیلی مدارس منجر شد، نیمی از این فروشگاه‌ها تعطیل شده‌اند.

 

وی گفت: همه ساله با نزدیک شدن به سال تحصیلی، فروشگاه‌های لوازم‌التحریر با مراجعه دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان روبرو بودند تا لوازم مورد نیاز مدارس را تهیه کنند ولی طی دو سال گذشته، اغلب این افراد با کسادی بازار مواجه شده‌اند چرا که ارائه آموزش در فضای مجازی باعث شده تا کمتر دانش‌آموزی نسبت به خرید دفتر، مداد و سایر لوازم‌التحریر اقدام کند.

 

وی افزود: در سال‌های قبل، کتب درسی توسط فروشگاه‌های لوازم التحریر ارائه می‌شد و به واسطه آن، دانش‌آموزان لوازم مورد نیاز خود را از این مراکز خریداری می‌کردند ولی از زمانی که آموزش و پرورش رأسا اقدام به توزیع کتب درسی کرده، مشکل فروشندگان لوازم التحریر بیش از قبل شده و بسیاری از آنان نسبت به تعطیلی فعالیت خود اقدام کرده‌اند.

 

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*