۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه
  • شناسه : 3934
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۵
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :

هادی زاده عنوان کرد: معاون پارلمانی ریاست جمهوری، در هیئت دولت برای اولین بار مسائل ومشکلات شهریار را مطرح کردند

شهریار-خبرنگار ابتکارآنلاین :دومین جلسه اتاق فکر فرماندارشهریار با حضور هادی زاده فرماندار و کلیه اعضا این اتاق فکر و مشاوران بخشهای مختلف برگزار شد. فرماندار شهریار ابتدا به بیماری رهبری انقلاب و حضور ایشان در بیمارستان اشاره کرد و از اینکه سلامتی کامل خود را به دست آوردن دو از بیمارستان خارج شدند شکر نمودند […]

شهریار-خبرنگار ابتکارآنلاین :دومین جلسه اتاق فکر فرماندارشهریار با حضور هادی زاده فرماندار و کلیه اعضا این اتاق فکر و مشاوران بخشهای مختلف برگزار شد.

فرماندار شهریار ابتدا به بیماری رهبری انقلاب و حضور ایشان در بیمارستان اشاره کرد و از اینکه سلامتی کامل خود را به دست آوردن دو از بیمارستان خارج شدند شکر نمودند و از افرادی که در شهرستان مراسم دعا برای سلامتی رهبری برگزار کردند تقدیر و تشکر کردند.

هادی زاده خطاب به مشاوران گفت :بنده اعتقاد دارم این جلسه به صورت فصلی باشد و دوستانی که قول دادند همکاری کنند  و کمک نمایند ونظر بدهند و حداقل توقع بنده این است که آنچه نظر داده میشود کارشناسانه و بررسی شده باشد و روی احساسات تندروی ها نباشد .

وی گفت: متاسفانه چیزی که هنوز در کشور ما فرهنگ نشده فرهنگ عذرخواهی است ما اگر اشتباه کرده ایم باید بیاییم و صادقانه از مردم عذرخواهی کنیم وباز اگر ما اشتباهی داریم دوستان بیایند صادقانه بگویند اشتباه کردید و تذکر بدهند و این فرهنگ واین تفکر باید در قالب همین اتاق فکر و کار گروه به اجرا در بیاید .

فرماندار شهریار اظهار نمودند :دوستانی که قبول زحمت کردند حداقل در هفته، یک گزارش نسبت به فعالیت انجام شده یا طرح بدهند تا ما بعد از ۳۰سال تجربه کاری بتوانیم از این گزارشات و نظرات شما مشاوران استفاده نماییم .

وی به عملکرد مشاوران اشاره کرد و گفت: بعضی از دوستان در هفته هیچگونه فعالیتی نداشته اند و بعضی از دوستان هم بودند که هفته ایی سه روز حضور پیدا کرده اند وبا هزینه خود رفت وآمد می کنند و طرح می دهند گزارش می دهند و همکاری خوبی دارند ولی توقع این است که همه دوستان حداقل ماهی یک بار یک گزارش یا طرح در حوزه کاری خود به بنده بدهند.

این مقام عالی دولت به فعالیت های انجام شده در شهرستان در مدت ۱۰ماهه پرداخت، و گفت: حدود ۴۰۰۰ملاقات حضوری داشتم، بیش از ۳۰۰جلسه برگزار شده است، ۱۵هزار مکاتبه داشته ایم، ۲۵وزیر، معاون وزیر، معاونت ریاست جمهوری و مدیران کل واستانداران در شهرستان حضور داشته اند که هر یک برکات خودش را داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین آقای انصاری معاون پارلمانی ریاست جمهوری، به شهرستان سفر داشتند و حداقل بعد از سفر رفت در هیئت دولت برای اولین بار مسائل ومشکلات شهرستان را مطرح کردند و این کار، خودش موضوع مهمی است که بحث شهرستان یا مشکلات شهرستان در هیئت دولت مطرح بشود.

رییس مجلس شورای اسلامی آمدند و در هماییش اقتصاد مقاومتی شرکت کردند در این شهرستان که این کارها درحد استان است شاید بعضاً این کارها بررسی شود در سطح کشورهم برای اولین بار انجام شده، همایش با۲۰۰۰نفر مهمان داخلی و خارجی ومسئولان و معاونان وزرا، استاندار، رییس کمسیون های صنایع، از ظرفیت شهرستان خارج است ولی این شهرستان آمد و این همایش بزرگ را انجام داد، و این حرکت باعث شد در جلسه فرمانداران در استانداری به عنوان یک طرح برای جذب سرمایه گذاری،برای رونق صنایع و تولید ،گردش گری، کشاورزی ،مطرح و به عنوان دستور عمل این همایش برگزار شود، همانند شهریار که پیش قراول بود.

وی گفت : شخص استاندار تهران و معاونت برنامه ریزی و دیگر معاونین ایشان از دیگر فرمانداران استان خواسته شده این همایش اقتصاد مقاومتی که مورد نظر حضرت آقا بوده تا بهمن ماه در تمام شهرستان های استان اجرا شود.

هادی زاده ادامه داد :این همایش با کمک همه مسئولان و دستگاههای اداری وامام جمعه، نماینده بوده ،بنده هم مدیریت کردم در واقع اگر همدلی و همکاری وهماهنگی نبود این همایش با ۲۰۰۰ نفر مهمان داخلی و خارجی در این شهرستان کار آسانی نبود ولی انجام شد.

وی گفت: بنده اعتقاد دارم کار جمعی جواب می دهد. اگر شما کمک نکنید و طرح ندهید و حمایت نکنید کار نمی شود، این اتاق فکررا فعال کنید، طرح بدهید، ایده بدهید تا کارهای بزرگ انجام بدهیم.

هادی زاده گفت: شما تنها نیستید، ما ۱۵ کمیته تشکیل داده ایم واین کمیته ها مانند ایثارگران، دینی و روحانیت، ورزش نوجوانان ،اقتصاد و صنعت، آموزش، بهداشت ودرمان، رسانه ها و مطبوعات، سیاسی و امنیتی، اجتماعی، کشاورزی، شورا و شهرداری ها، عمران، زیر بنایی، حقوقی، بانوان و خانواده، که قرار شده است ابلاغ رؤسای کمیته ها را بدهیم،البته کار هم شروع شد و انشااله این کمیته ها بتوانند از نخبگان شهرستان، استان و کشور دعوت کنند و پیشنهادها را بررسی کنند راه کار بدهند و کاملاً کارشناسی شده باشد تا بنده بتوانم از آنها استفاده کنم.

وی گفت: بنده ظرفیتهای شهرستان را شناسایی کردم برنامه سلام تهران، شبکه های استانی، مطبوعات هم پوشش خوبی دادند که باید از همه آنها تشکر کرد و تشکر می کنم و آرامش خوبی در شهرستان حاکم است.

فرماندار شهریار افزود: گروهای سیاسی آمدند و گفتند :این فرد را یا آن فرد را استفاده کنید گفتم خط قرمز را رعایت کنید لیست بدهید من استفاده می کنم ولی دنبال سهم خواهی نباشید.

وی در مورد شهرداری ها هم گفت: ۳۰۰ پروژه با دویست ملییارد تومان اعتبار داشتیم که بعضی از شهرداری ها خوب عمل کردند و بعضی شهرداری ها متاسفانه ضعیف عمل کردند و حتی حقوق ۲ ماه کارکنان خود را نتوانستند بدهند، که با پیگیری و دستورات بنده از فروش زمین حقوق پرسنل را پرداخت کردم !که این خیلی بداست.

هادی زاده اضافه کرد وگفت: همکاری مردم با ماست مادر یک جشن گلریزان برای بیمارستان که ۲۰ سال مانده بود با حضور حضرت آیت ا… صدیقی بیش از هفت میلیارد تومان پول دریافت کردیم این کار مانده بود، که با هیئت امنا شروع کردیم.

وی گفت: بنده روحیه مجلسی ندارم برای نمایندگی ساخته نشدم شایعه نکنید از بنده مرتب سؤال می کنند مخصوصاً بعد از موضوع بیمارستان، که قصد دارید کاندیداتوری بشوید یا خیر؟ پولی که برای بیمارستان جمع شد را همه کمک کردند، بنده تنها که کمک نکردم خیرکاندیدا نیستم.بیمارستان که برای من راّی نمی شود باید بتوانیم برای مردم کار انجام بدهم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*