۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ورزشی
  • شناسه : 4087
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۲
  • 115 بازدید
  • ارسال توسط :

هادی: باید کشتی گیر و داور را با هم شکست می دادیم

 کشتی گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران و دارنده عنوان مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون با انتقاد از عملکرد داوریها در این دوره از مسابقات گفت : در این بازیها کشتی گیران ایرانی باید کشتی گیر و داور را با هم شکست می دادند. پرویز هادی پس از کسب عنوان قهرمانی بازی های آسیایی اظهارداشت: […]

 کشتی گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران و دارنده عنوان مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون با انتقاد از عملکرد داوریها در این دوره از مسابقات گفت : در این بازیها کشتی گیران ایرانی باید کشتی گیر و داور را با هم شکست می دادند.

پرویز هادی پس از کسب عنوان قهرمانی بازی های آسیایی اظهارداشت: امیدوارم با کسب عنوان قهرمانی توانسته باشم زحمات مردم را جبران کرده باشم.

وی با اشاره به اینکه برای کسب این قهرمانی زحمات زیادی کشیدم، اظهارداشت: ماه ها و به سختی برای کسب این عنوان تمرین کرده بودم و امروز پس از کسب این عنوان توانستم جواب زحمات خود را بگیریم.

هادی با انتقاد از داوری های کشتی هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون، افزود: داوری ها افتضاح بود و همه علیه ما بودند البته رسول خادم این قضیه را به ما هشدار داده بود.

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون با بیان اینکه دراین بازی ها باید گشتی گیر و داور را با هم شکست می دادیم ادامه داد: درگروه سختی قرار داشتم مدالم را به همه مردم ایران به خصوص اذربایجانی ها تقدیم میکنم.

هادی درباره رقبای خود و سایر ملی پوشان ایران دربازی های آسیایی اینچئون تصریح کرد: رقبای ما برای کسب مدال کشتی برنامه ریزی کرده بودند و برای تک تک کشتی گیران ما برنامه داشتند از این رو کار کشتی گیران برای کسب مدال سخت تر از دوره های گذشته بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*