۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 593
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۵
  • 446 بازدید
  • ارسال توسط :

هتاکی کوچک زاده به هاشمی و وزیر اطلاعات

رامین نیوز: برخورد دور از انتظار و توهین بی‌سابقه کوچک زاده به وزیر اطلاعات/ به‌ خدا در این کشور کودتا شده! به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل از قانون آنلاین – عصر دیروز وزیر اطلاعات در نشستی غیر رسمی به دعوت چند تن از نمایندگان مجلس شرکت کرد تا به سوالات مختلف پاسخ دهد. […]

رامین نیوز: برخورد دور از انتظار و توهین بی‌سابقه کوچک زاده به وزیر اطلاعات/ به‌ خدا در این کشور کودتا شده!

به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل از قانون آنلاین عصر دیروز وزیر اطلاعات در نشستی غیر رسمی به دعوت چند تن از نمایندگان مجلس شرکت کرد تا به سوالات مختلف پاسخ دهد.

در این نشست تعدادی از نمایندگان از جمله حجج الاسلام رسایی، نبویان و آقایان کریمی قدوسی، پژمان فر، زارعی با متانت سئوالاتی را طرح و حجت الاسلام علوی نیز به سئوالات مرتبط با حوزه مسئولیتش پاسخ گفت.

اما اعتراض مهدی کوچک‌زاده به حضور یکی از همراهان وزیر به مشاجره ای تبدیل شد و جلسه را به تشنج کشید.

بر اساس شنیده‌ها وزیر اطلاعات در پاسخ به اعتراض وی می‌گوید: ایشان از همراهان بنده هستند و من حق قانونی دارم ایشان را با خود به جلسه بیاورم. کوچک‌زاده که این سخنان در وی تاثیری نداشته شروع به اتهام زنی به همراه وزیر می‌کند و خطاب به وی می‌گوید: چرا این فرد را به همراه خودتان آورده‌اید؟ با این کار به همه توهین کردید و این یک نکته منفی در ذهن بنده می ماند و در آینده هر کجا بنشینم، می گویم.

کوچک زاده در ادامه و با همان روش خاص خودش اتهامات زننده ای را به فرد همراه وزیر اطلاعات نسبت می دهد و می‌گوید: بنده این فرد را در جاهای نامناسب دیده‌ام، می‌خواهید رو کنم؟!

وزیر در پاسخ به تهمت‌های کوچک زاده می‌گوید: ایشان یک فرد مسلمان و دارای شخصیت هستند. نباید به ایشان توهین کنید و شاید بنده ایشان را برای ماموریت به محلی بفرستم شما چرا بی احترامی می‌کنید؟

ایشان در جلسه هستند شما به صحبت هایتان ادامه دهید. و اگر قرار باشد ایشان را از جلسه بیرون کنید بنده نیز بیرون می روم.

کوچیک زاده

حمید رسایی که قصد داشت جلسه را آرام کند خطاب به کوچک زاده گفت: شما اگر اعتراضی دارید جلسه را ترک کنید و آقای وزیر حق دارند همراهانی با خود بیاورند ولی کوچک زاده در ادامه با پرخاش می‌گوید: مملکت رو به قلدری رفته است که وزیر اینگونه برخورد می کند.

کوچک زاده با تهدید وزیر ادامه می‌دهد: من از این جلسه می‌روم و از راه های دیگر سئوالات را مطرح می‌کنم.

حجت الاسلام علوی نیز با متانت پاسخ داده: بنده از شما سلب اختیار نمی‌کنم. کوچک زاده نیز ادامه می‌دهد: اگر رفتار خارج از ضابطه دیدید ریشه آن اینجاست. من حاضرم مثل یک مخبر برای وزارت اطلاعات کار کنم ولی از این به بعد اینطوری نیست.

باید بگویم برخی ها فکر می کنند که قرار است در کشور کودتا شود، به خدا در این کشور کودتا شده است وگرنه رئیس جمهور نمی‌گوید خزانه خالی است، وزیر خارجه نمی گوید با یک بمب همه چیز را از کار می اندازد، چرا در این شرایط سبد کالا می دهند و این هم رفتار وزیر اطلاعات است. شک نکنید از این به بعد رویه ها عوض می شود.

کوچک‌زاده در ادامه به رغم آرامش و متانت وزیر اطلاعات، باز هم با فریاد ادامه می‌دهد: این جمهوری اسلامی نیست. همین کارها را کردیم که هاشمی رفسنجانی می‌گوید دولت نامشروع ،باید به هاشمی بگویم نامشروع تو هستی و تمام کس و کارت. به قرآن کودتا شده!  و انقلاب به خطر افتاده است.

در این لحظه وزیر اطلاعات پاسخ می دهد: حالا شما شده‌اید دلسوز انقلاب؟  در دوران دفاع مقدس ما بودیم که از نظام و انقلاب دفاع کردیم حالا شما به عنوان مهمان می‌خواهید میزبانان را از قطار انقلاب پیاده کنید؟

ظاهرا در همین لحظه کوچک‌زاده با تهدید از جلسه خارج می‌شود و جلسه ادامه می‌یابد وزیر اطلاعات در ادامه خطاب به حاضرین می گوید: بنده قبل از انقلاب بدون هیچ ادعایی مقابل گلوله و ستم شاهی ایستاده ام و حال اینگونه با من برخورد
می شد…

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*