۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 36540
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
  • 73 بازدید
  • ارسال توسط :
هدف آشوبگران ایجاد تنش و جو نا آرام در آستانه انتخابات بود
هدف آشوبگران ایجاد تنش و جو نا آرام در آستانه انتخابات بود

هدف آشوبگران ایجاد تنش و جو نا آرام در آستانه انتخابات بود

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: هدف آشوبگران ایجاد تنش و جو نا آرام در آستانه انتخابات بود.   به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسل پور ظهر یکشنبه در آیین تکریم و معارفه بخشدار بخش احمدآباد مستوفی که در سالن اجتماعات این بخشداری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه دشمن به عوامل داخلی […]

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: هدف آشوبگران ایجاد تنش و جو نا آرام در آستانه انتخابات بود.

 

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسل پور ظهر یکشنبه در آیین تکریم و معارفه بخشدار بخش احمدآباد مستوفی که در سالن اجتماعات این بخشداری برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه دشمن به عوامل داخلی ما نفوذ کند اظهار داشت: با توجه به اینکه انتخابات کار بزرگی در جهت پایبندی به قانون و دموکراسی در کشور است یکی از اهداف بزرگ دشمن در ایجاد این آشوب ها هدف قرار دادن اسلامشهر و ایجاد تنش و جو نا آرام در آستانه انتخابات بود.

 

مرسلپور با بیان اینکه دشمنان با طراحی سناریوهای مختلفی سعی در خدشه واردکردن، به امور داخلی کشور و نظم و امنیت ما را داشتند گفت: با بیداری و هوشیاری و بصیرت مردم تمام توطئه‌ها و نقشه‌های آنها خنثی و نقش بر آب‌شد و آنان نتوانستند ب اهداف پوچشان برسند.

 

وی در ادامه گفت: در شهرستان اسلامشهر با بصیرت بالای مردم از ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری شد و مردم با آشوبگران همراه نشدند.

 

فرماندار اسلامشهر عنوان داشت: خدمات صادقانه مدیران و مسئولین منطقه به مردم باعث شد، تا مردم با آشوبگران همراهی نکنند و این عدم همراهی مردم از اغتشاشگران نشان از رضایتمندی مردم از شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برای خود به وجود آورده، است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*