۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ملارد
  • شناسه : 28903
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
هدف آمریکا وصهیونیسم از اشغال فلسطین اجرای توطئه درجهان اسلام است
هدف آمریکا وصهیونیسم از اشغال فلسطین اجرای توطئه درجهان اسلام است

هدف آمریکا وصهیونیسم از اشغال فلسطین اجرای توطئه درجهان اسلام است

ملارد- آبرومند: امام جمعه صفادشت گفت: هدف آمریکا و صهیونیسم از اشغال فلسطین اجرای توطئه در جهان اسلام است. به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام سید حسین حسینی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به گام نخست از طرح معامله قرن در مورد فلسطین که تنها چند کشور شاخص عربی در آن شرکت داشتند […]

ملارد- آبرومند: امام جمعه صفادشت گفت: هدف آمریکا و صهیونیسم از اشغال فلسطین اجرای توطئه در جهان اسلام است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام سید حسین حسینی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به گام نخست از طرح معامله قرن در مورد فلسطین که تنها چند کشور شاخص عربی در آن شرکت داشتند اظهار داشت: نشست معامله قرن که درواقع معادله «صلح اقتصادی یا پول در برابر زمین» است در منامه پایتخت بحرین این کشور عربی پشت پا زده به آرمان‏های ملت فلسطین، برگزار شد.

امام‌جمعه صفادشت بابیان اینکه برای اولین بار است که هیچ‏کدام از گروه‏ های فلسطینی در این نشست شرکت نکردند گفت: این یعنی طرح امریکایی و صهیونیستی معامله قرن مانند جنینی است که مرده به دنیا آمده است چون همه گروه‌های فلسطینی با این طرح مخالف هستند.

حسینی درباره چرایی پذیرش این طرح از سوی چند کشور عربی گفت: کشورهایی مانند عربستان و امارات به‌شدت به دنبال عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی هستند تا به این اهداف شوم خود برسند.

وی با اشاره به اینکه امریکا و اسرائیل با این طرح به دنبال نابودی رؤیای مردم فلسطین برای داشتن یک کشور مستقل هستند گفت: با این طرح «ملت فلسطین، پول به دست می‌آورند تا در خدمت تسلط اسرائیل بر سرزمین فلسطین باشند و امنیت راهبردی آن‌ها تأمین کنند.»

امام‌جمعه صفادشت طرح «معامله قرن» را محکوم‌به شکست دانست و گفت: هدف از معامله قرن حذف دائمی بازگشت ۶میلیون آواره فلسطینی به سرزمین آباء و اجداد خود و اسکان آن‌ها در وطن جایگزین است.

حسینی در پایان با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا تنها به دنبال اشغال کامل فلسطین نیستند افزود: فلسطین تنها یک نقطه شروع برای اجرای دیگر توطئه‏ های اشغالگرانه در جهان اسلام به شمار می‏رود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*