۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 43144
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
هدف دشمن از تبلیغات مسموم انحراف جامعه است
هدف دشمن از تبلیغات مسموم انحراف جامعه است

هدف دشمن از تبلیغات مسموم انحراف جامعه است

بروجرد – آبرومند: امام جمعه بروجرد گفت: هدف دشمن از تبلیغات مسموم انحراف جامعه است و دشمنان همواره برای مبارزه با اسلام تلاش می‌کنند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید علی حسینی در جلسه شورای فرهنگی عمومی که با حضور آیت اله مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان […]

بروجرد – آبرومند: امام جمعه بروجرد گفت: هدف دشمن از تبلیغات مسموم انحراف جامعه است و دشمنان همواره برای مبارزه با اسلام تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید علی حسینی در جلسه شورای فرهنگی عمومی که با حضور آیت اله مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان در دفتر امام جمعه برگزار شد افزود: در جلسات شورای فرهنگ عمومی باید با اولویت بندی در راستای حل مشکلات حاد جامعه اقدام کرد.

 

وی با اشاره به تبلیغات دشمنان گفت: یکی از مشکلاتی که امروز خانواده را درگیر کرده، تبلیغات مسموم دشمنان است که اعتیاد و انحرافات جدی در جامعه نشانه تلاش دشمنان برای مبارزه با اسلام است.

 

امام جمعه بروجرد اضافه کرد: دشمنان تلاش می کنند در سایه کمرنگ شدن کارهای فرهنگی، تبلیغات مسموم خود را در جامعه بیشتر کنند و با این اقدامات به اهداف خود برسند.

 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی بیان کرد: دشمنان همواره در پی کمرنگ کردن اعتقادات و انحراف افکار جوانان و نوجوانان هستند که باید در این راستا با اقدامات فرهنگی و آگاه سازی نقشه های دشمنان را بی اثر کرد.

 

وی افزود: شناخت جامعه از معاد و نبوت عمیق نیست و این مسائل را باید با جلسات موثر فرهنگی و دینی بالا برد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*