۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 47695
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
هدف شهرداری رفاه بهتر و بیشتر شهروندان فرون آباد پاکدشت
هدف شهرداری رفاه بهتر و بیشتر شهروندان فرون آباد پاکدشت

هدف شهرداری رفاه بهتر و بیشتر شهروندان فرون آباد پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: شهردار فرون آباد در راستای فرهنگ سازی و تشویق شهروندان برای پرداخت بدهی خود گفت: هرچه توان شهرداری بالاتر باشد خدمات بیشتر و مطلوب تری می تواند به شهر و شهروندان ارائه کند. به گزارش خبرنگار ما – به گفته کورش میرزایی ؛ با عنایت به اتمام سال مالی شهروندانی که نسبت […]

پاکدشت – آبرومند: شهردار فرون آباد در راستای فرهنگ سازی و تشویق شهروندان برای پرداخت بدهی خود گفت: هرچه توان شهرداری بالاتر باشد خدمات بیشتر و مطلوب تری می تواند به شهر و شهروندان ارائه کند.

به گزارش خبرنگار ما – به گفته کورش میرزایی ؛ با عنایت به اتمام سال مالی شهروندانی که نسبت به تسویه حساب بدهی خود اقدام نمایند مشمول عوارض تغییر یافته سال ۱۴۰۰ نشده و در صورت پرداخت نقدی طبق دفترچه عوارض، ۸۰% عوارض محاسبه می گردد.

وی با بیان اینکه شهروندان عزیز با مشارکت در پرداخت به موقع بدهی در آبادانی و عمران شهر خود سهیم بوده و مدیریت شهری را نیز در رسیدن به این امر یاری کنند، اضافه کرد: شهروندان می‌توانند برای استفاده از این طرح به ساختمان شهرداری واحد درآمد مراجعه کنند.

 

وی با اشاره به اینکه پرداخت به موقع بدهی از سوی شهروندان می‌تواند شهرداری را در اجرای بهتر طرح‌های عمرانی و خدماتی یاری دهد، عنوان کرد: شهروندان از این فرصت پیش آمده استفاده نموده و نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند و هرچه توان شهرداری بالاتر باشد خدمات بیشتر و مطلوب تری می تواند به شهر و شهروندان ارائه کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*