۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » گلستان
  • شناسه : 52462
  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال وام به صنعت گنبدکاووس پرداخت شد
هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال وام به صنعت گنبدکاووس پرداخت شد

هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال وام به صنعت گنبدکاووس پرداخت شد

گنبدکاووس – آبرومند: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس درشرق استان گلستان گفت که از ابتدای سال ۹۹ تا کنون مبلغ هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال تسهیلات در قالب سرمایه در گردش و سرمایه ثابت به ۲۶ واحد تولیدی، صنعتی و معدنی این شهرستان مرزی پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل […]

گنبدکاووس – آبرومند: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس درشرق استان گلستان گفت که از ابتدای سال ۹۹ تا کنون مبلغ هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال تسهیلات در قالب سرمایه در گردش و سرمایه ثابت به ۲۶ واحد تولیدی، صنعتی و معدنی این شهرستان مرزی پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – خلیل رجبلی اظهار داشت: این تسهیلات در راستای گره‌گشایی از مشکلات مالی، رونق تولید، ایجاد درآمد و تثبت اشتغال و پس از تصویب در کارگره تسهیل و رفع موانع تولید گنبدکاووس و استان گلستان به واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی این شهرستان پرداخت شده است.

 

وی از صدور پروانه بهره‌برداری برای ۱۲۴ واحد تولیدی، صنعتی و معدنی در گنبدکاووس خبر داد و گفت: از این تعداد هم اکنون ۱۱۰ واحد فعال بوده و بقیه راکد هستند.

 

رجبلی اضافه کرد: درحال حاضر حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی گنبدکاووس که از سازمان صمت استان گلستان مجوز دریافت کردند، مشغول فعالیت هستند.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس، صنعت چوب شمال (نئوپان گنبد)، بانیار پلیمر، کانی پودر، کیمیا پژوهان خاور شیمی، خوراک دام و طیور زرین دانه، آق آلتین شیمی، تولید ادوات کشاورزی سندان، تولید درب و پنجره یو، پی، وی، سی یاران بهار گلستان، نور دارو، مانی پلاست، الکترو رضا، روغن موتور هروان، پوشاک و پرده بهزیست، آرد مشتری و معادن صدف کوهی را از واحدهای تولیدی شاخص و دارای بالاترین آمار اشتغال گنبدکاووس اعلام کرد.

 

گنبدکاووس با افزون بر ۳۷۵ هزار نفر جمعیت و گستره پنج هزار و ۷۲ کیلومتر مربع، دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*