۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8971
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۱۸
  • 148 بازدید
  • ارسال توسط :

هزینه اعتبارتملک دارایی قرچک برای اتمام پروژه های نیمه تمام

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار قرچک گفت: امسال اعتبار تملک دارایی تعریف شده برای پروژه های نیمه تمام شهرستان است به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- پیش از ظهر دوشنبه جلسه هماهنگی کمیته برنامه ریزی شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار و مسئولان و مدیران اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار قرچک گفت: امسال اعتبار تملک دارایی تعریف شده برای پروژه های نیمه تمام شهرستان است

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- پیش از ظهر دوشنبه جلسه هماهنگی کمیته برنامه ریزی شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار و مسئولان و مدیران اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری قرچک برگزار شد.

این نشست با هدف تعیین و تصویب سهم اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال ۹۴ و اتخاذ تصمیم و ابلاغ اعتبار پروژه های پیشنهادی امسال به استانداری تهران برگزار و هر یک از مسئولان پیشنهادات خود را در این زمینه بیان کردند.

علی صادقی فرماندار قرچک در این جلسه با اشاره به این نکته که باید به این شهرستان توجه جدی صورت گیرد اظهار داشت: شهرستان قرچک به دلیل نوپا بودن نیازمند توجه جدی تر بوده و باید زمینه ایجاد امکانات بیشتر در منطقه فراهم شود.

فرماندار قرچک افزود: همه مسئولان شهرستان قرچک باید از پتانسیل و ظرفیت دستگاه خود برای خدمت رسانی و افزایش رفاه مردم شهرستان قرچک بهره گیرند و گزارش فعالیت های صورت گرفته را به مردم ارائه دهند.

وی تأکید کرد: امروز پروژه های نیمه تمام در شهرستان وجود دارد به همین خاطر امسال اعتبار تملک دارایی تعریف شده برای پروژه های نیمه تمام شهرستان است و پروژه جدیدی تعریف نمی شود.

وی با بیان اینکه دستگاه ها باید نظارت کامل بر اجرای پروژه ها داشته باشند، بیان داشت: بیشترین تمرکز دستگاه های اجرایی بر روی پروژه های نیمه تمام معطوف باشد، چرا که پروژه های نیمه تمام بر اساس برآورده نمودن مشکلات مردم بوده و غیر از این هر نوع اتفاقی که بیفتد در حق مردم جفا شده است.

این مسئول گفت: باید خود را ملزم کنیم که اولویت کاریمان تکمیل پروژه های نیمه تمام باشد و با این روش است که ما جامعه را به آرامش کاری می رسانیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*