۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 5536
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱
  • 232 بازدید
  • ارسال توسط :

همایش تجلیل از ورزشکاران و نام اوران کونگ فو جواد آباد برگزار شد

ورامین – ابتکار ورامین: اولین همایش تجلیل از نام اوران و زحمتکشان عرصه کونگ فو شهرستان ورامین و جواد آباد با حضور مسئولان و ورزشکاران در سالن تختی ورامین برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – اولین همایش تجلیل از قهرمانان کونگ فو شهرستان ورامین و بخش جواد اباد با حضور حیدر بهرامی رئیس سبک […]

WWW.VARAMINPRESS 5ورامین – ابتکار ورامین: اولین همایش تجلیل از نام اوران و زحمتکشان عرصه کونگ فو شهرستان ورامین و جواد آباد با حضور مسئولان و ورزشکاران در سالن تختی ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – اولین همایش تجلیل از قهرمانان کونگ فو شهرستان ورامین و بخش جواد اباد با حضور حیدر بهرامی رئیس سبک کونگ فو کشور ،علیرضا فرجی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین و روسای هیئت کونگ فو شهرستان ورامین و بخش جواد اباد در سالن تختی ورامین برگزار شد .

علیرضا فرجی معاون اداره ورزش و جوانان ورامین در این همایش اظهار کرد: شهرستان ورامین یکی از کانون های اصلی ورزشهای رزمی استان تهران است و کسب عناوین قهرمانی در استان تهران و کشور توسط رزمی کاران ورامین موجب استقبال   قشر جوان به سمت ورزش های رزمی شده است.

WWW.VARAMINPRESS 3

وی افزود: هدف اصلی اداره ورزش و جوانان  ورامین ایجاد زیر ساختهای لازم برای توسعه اماکن ورزشی برای فراهم نمودن  جذب قشر جوان و نوجوان به سمت ورزش است که  بخش جواد اباد با توجه به کمبود سرانه ورزشی در اولویت قرار دارد
ابوالفضل کیوانلو مسئول هیئت کونگ فو بخش جواد اباد شهرستان ورامین در این خصوص اظهار داشت : در حال حاضر بیش از ۲۵  ورزشکار در جواد اباد و ۳۵ نفر نیز در شهرستان ورامین  در  رشته ورزشی کونگ فو در حال اموزش و فعالیت هستند.

وی افزود: در همایش امروز از قهرمانان و زحمتکشان عرصه کونگ فو شهرستان با حضور اقای حیدر بهرامی نژاد رئیس سبک کونگ فو در کشور و مسئولان ورزش ورامین تجلیل به عمل امد و امیدواریم مسئولان عرصه ورزش برای حمایت از وزرشهای رزمی تلاش بیشتری کنند.

وی تاکید کرد: ورزشکاران جوان و نوجوان کونگ فو کار در جواد اباد و ورامین بنا بر ادعای ریاست سبک کونگ فو کشور از ظرفیتهای بسیار خوبی برای حضور در عرصه های کشوری و بین المللی دارند و باید مسئولان ورزش جواد اباد زیر ساختهای لازم برای حضور ورزشکاران را فراهم کنند.

کیوانلو تاکید کرد: در حال حاضر اداره ورزش و جوانان بخش جواد اباد همکاری خوبی با هیئت های رزمی و به خصوص کونگ فو داشته است اما با حمایت های مالی و امکانات ورزشی بیشتر می توان به کسب جایگاه ها و قهرمانی های بیشتر امیدوار بود

در این همایش ورزشکاران هیئت کونگ فو جواد اباد به اجرای حرکات رزمی پرداختند و در پایان نیز از تلاشگران و ورزشکاران رشته کونگ فو شهرستان ورامین و بخش جواد اباد تقدیر شد .

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*