۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4220
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۶:۱۸
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :

همایش تخصصی پلیس فتای شرق استان تهران برگزار می‌شود

ورامین- ابتکارآنلاین: همایش تخصصی پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران همزمان با هفته ناجا با عنوان «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» در دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا ـ ورامین برگزار می‌شود. همزمان با هفته نیروی انتظامی همایش تخصصی پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با عنوان «پلیس، تلاش […]

ورامین- ابتکارآنلاین: همایش تخصصی پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران همزمان با هفته ناجا با عنوان «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» در دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا ـ ورامین برگزار می‌شود.

همزمان با هفته نیروی انتظامی همایش تخصصی پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با عنوان «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» در سالن آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا ـ ورامین برگزار می‌شود.

رئیس پلیس فتای شرق استان تهران بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: همایش تخصصی پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در راستای تعامل و ارتباط با فعالان فضای مجازی و همچنین آشنایی عموم مردم با جرائم جدید و نوظهور فضای مجازی و اینترنت و پیشگیری از این‌گونه جرائم و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا برگزار می‌شود.

سامان محمدی گفت: همایش مذکور با عنوان «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» در روز یک‌شنبه ۲۰ مهر از ساعت ۸:۳۰ دقیقه در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: همزمان در همین زمینه نمایشگاهی نیز در سالن برگزار است چرا که ما معتقدیم با توجه به این که هر سال آمار جرائم الکترونیکی و فضای مجازی بیشتر می‌شود باید به مردم اطلاعات و آگاهی داد که در دام تبهکاران اینترنتی نیفتند.

برگزاری نشست تخصصی آسیب‌ها و تهدیدهای فضای سایبری در ورامین

حسینعلی شیبانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا نیز در جمع خبرنگاران ضمن دعوت از دانشجویان این دانشگاه برای شرکت در همایش تخصصی پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با عنوان «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» اظهار داشت: صبح امروز نشست تخصصی آسیب‌ها و تهدیدهای فضای سایبری برگزار شد و در این نشست موارد مهم در برگزاری همایش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی گفت: استان تهران به‌ویژه شهرستان‌های ورامین و پیشوا دارای ضریب نفوذ بالای است و کاربران اینترنتی فراوانی دارد، بنابراین تصمیم گرفتیم با این همایش از ظرفیت سایت‌های مجازی که مقبولیت عام دارند، برای اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مردم منطقه استفاده کنیم و همچنین نسبت به برخی تهدیدها اطلاع‌رسانی کنیم.


برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*