۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6295
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۸
  • 191 بازدید
  • ارسال توسط :

همایش فعالان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ورامین برگزار می ‌شود

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستانهای ورامین و قرچک از برگزاری همایش «فعالان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ورامین» در روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین در نظر دارد همایش «فعالان […]

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستانهای ورامین و قرچک از برگزاری همایش «فعالان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ورامین» در روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین در نظر دارد همایش «فعالان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ورامین» را با حضور مدیران ارشد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و استان تهران، فرماندار و مدیران ارشد شهرستان ورامین، بخش‌ های خصوصی فعال در حوزه‌ های صنایع دستی و گردشگری و اصحاب رسانه برگزار کند.

همچنین پیش از این همایش، مدیران سازمان میراث فرهنگی و برخی اصحاب رسانه که از سوی اداره کل استان تهران دعوت شده اند، از آثار تاریخی و میراث فرهنگی، ظرفیت‌های کارگاهی صنایع دستی و زیرساخت‌های گردشگری شهرستان ورامین بازدید خواهند کرد.

به گفته شهاب پازوکی در جمع خبرنگاران بیان شد، بسترسازی برای حفظ و احیای آثار میراث فرهنگی و توسعه زیرساخت‌های صنایع دستی و گردشگری، پاسخگویی به برخی مطالبات بخش‌های خصوصی فعال در این حوزه‌ها و ایجاد ساز و کار مناسب برای هماهنگی و همکاری بیش از پیش فعالان بخش‌های یاد شده، از جمله اهداف اصلی برپایی این همایش می‌ باشد.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان‌های ورامین و قرچک افزود: همچنین تشکیل انجمن‌های‌ «حافظان میراث فرهنگی شهرستان ورامین» و «صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین» از دیگر دستاوردهای این همایش خواهد بود.

گفتنی است، این همایش در روز چهارشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۳ از ساعت ۱۵ در فرهنگسرای «علامه قطب‌الدین رازی» واقع در میدان رازی ورامین برگزار خواهد شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*