۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 34290
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
همایش نیروی انتظامی و اصناف در شهرستان پردیس
همایش نیروی انتظامی و اصناف در شهرستان پردیس

همایش نیروی انتظامی و اصناف در شهرستان پردیس

پردیس – آبرومند: همایش نیروی انتظامی و اصناف شهرستان پردیس به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به همت اتاق اصناف شهرستان پردیس در محل فرهنگسرای مهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس، حسنوند فرمانده انتظامی، روسای ادارات، روسای اتحادیه های صنفی، جمعی از فعالان صنفی و صنعتی و خانواده معظم […]

پردیس – آبرومند: همایش نیروی انتظامی و اصناف شهرستان پردیس به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به همت اتاق اصناف شهرستان پردیس در محل فرهنگسرای مهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس، حسنوند فرمانده انتظامی، روسای ادارات، روسای اتحادیه های صنفی، جمعی از فعالان صنفی و صنعتی و خانواده معظم شهدای اصناف در این همایش حضور داشتند و فرماندار پردیس در سخنانی امنیت را بستر مناسب ارائه تمام خدمات در جامعه دانست و گفت: پردیس یکی از شهرستانهای خوب استان تهران از نظر امینت است که این جایگاه با تلاش شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی و همکاری شهروندان مسئولیت پذیر در جامعه حاصل شده است.

 

رضایی با تبریک هفته نیروی انتظامی و ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های این نیرو به ویژه در شهرستان افزود: ۲۸ نوع وظیفه و ماموریت مهم بر عهده نیروی انتظامی است و از توفیقات این نیرو و یکی از شروط نیروی انتظامی مردمی بودن است و اکنون به جایی رسیدیم که هیچ کس با دیدن پلیس احساس نا امنی نمی کند و لباس سبز نماد امنیت است.

 

رئیس شورای تامین شهرستان پردیس نقش اصناف در کمک به نیروی انتظامی را مهم و اثر گذار ذکر کرد و افزود: اصناف همیشه در کمک به نیروی انتظامی پیشگام بوده و خدمات زیادی ارائه داده اند و حضور اصناف در همه برنامه های جامعه خصوصا حوزه های اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و مشارکت در امور خیر، کارگشا و تعیین کننده بوده است و در بزنگاه ها، حضور اصناف شرایط را تغییرمی دهد.

 

فرماندار پردیس خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات ما این است که کمتر با هم صحبت می کنیم، در برخی از مسائل باید بیشتر گفت و گو کرد و تشریح خدمات و دست آوردهای نیروی انتظامی که اقتدار این نیروی مردمی و هوشیار را نشان می دهد یکی از این موارد است تا افراد بزهکار و متخلف احساس ترس کرده و احساس نظم و امنیت در میان مردم گسترش یابد و اصناف یکی از گروه هایی هستند که می توانند در این زمینه نقش موثری داشته باشند.

 

عبد العظیم رضایی فرماندار پردیس در پایان خاطر نشان کرد: به واسطه فضای مجازی اخبار زیادی به سرعت منتشر می شود و اشکالات بیشتر دیده شده و نکات مثبت نادیده گرفته می شود که این مشکل فرهنگی در جامعه ما است، همه باید کمک کنیم و هر کسی از خودش شروع کند و برای ارتقای امنیت قدمی بردارد تا برای فرزندان خود محیط امنی ایجاد کنیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*