۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 31226
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :
همکاری رسانه، موفقیت ماموریت های پلیس را تضمین می کند
همکاری رسانه، موفقیت ماموریت های پلیس را تضمین می کند

همکاری رسانه، موفقیت ماموریت های پلیس را تضمین می کند

بندرعباس- آبرومند: همکاری و همراهی خبرنگاران و اصحاب رسانه تضمین کننده موفقیت پلیس در انجام ماموریت ها و عامل موثر در بهبود شاخص های امنیتی و انتظامی است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فرمانده انتظامی هرمزگان دغدغه های پلیس و اصحاب رسانه در بهبود وضعیت اجتماعی را مشترک دانست و گفت: […]

بندرعباس- آبرومند: همکاری و همراهی خبرنگاران و اصحاب رسانه تضمین کننده موفقیت پلیس در انجام ماموریت ها و عامل موثر در بهبود شاخص های امنیتی و انتظامی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فرمانده انتظامی هرمزگان دغدغه های پلیس و اصحاب رسانه در بهبود وضعیت اجتماعی را مشترک دانست و گفت: این هدف مشترک موجب بهبود تعامل و ارتباط سازنده این دو بخش با یکدیگر شده است.

 

سردار عزیزالله ملکی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه انتظامی افزود: همان گونه که کیفیت و کمیت فعالیت نیروی انتظامی در ایجاد امنیت تاثیرگذار است، چگونگی فعالیت خبرنگاران نیز در احساس امنیت بین مردم و یا القای ناامنی موثر است.

 

وی ادامه داد: در نتیجه تلاش اصحاب رسانه و افزایش آگاهی عمومی، مطالبه مردم در حوزه امنیت نیز بالاتر رفته و نسبت به بروز کوچکترین حادثه های انتظامی نیز واکنش نشان داده و خواهان بالاترین مرتبه از امنیت در وجوه مختلف آن هستند.

 

سردار ملکی اضافه کرد: هم اکنون ایران از امن ترین کشورهای جهان است و این در شرایطی است که در کشوری مانند آمریکا ظرف مدت ۲۴ساعت بزرگترین کشتارهای خیابانی به وقوع می پیوندد.

 

رئیس پلیس هرمزگان از خبرنگاران به عنوان چشم بینا و امین جامعه نام برد که نیروی انتظامی نیز به آنان اعتماد کرده و گزارش  بسیاری از موارد قانون شکنی را از خبرنگاران دریافت می کند.

 

در پایان این مراسم، مدیران رسانه ای و خبرنگاران فعال حوزه انتظامی مورد تقدیر قرار گرفتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*